Transport maszyn wojskowych

Przedsiębiorstwo TSL Nordic realizuje krajowy oraz międzynarodowy transport maszyn wojskowych, przy wykorzystaniu profesjonalnych pojazdów różnego rodzaju. Nasza flota składa się z naczep, plandek i firanek, samochodów ciężarowych, lawet i platform. Obsługujemy każdy typ towaru!

Transport maszyn wojskowych – krajowy i międzynarodowy

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży logistycznej, a nasz zespół tworzą wykwalifikowani spedytorzy i logistycy, którzy każdego dnia dbają o ładunki kontrahentów. Przewóz maszyn wojskowych realizujemy przy zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa, zachowując przy tym wszelkie środki ostrożności. Osiągamy wysoki poziom efektywności, dostarczając towary z miejsca nadania, do punktu odbioru terminowo, w nienaruszonym stanie.

Działamy profesjonalnie, przy wykorzystaniu nowoczesnych środków transportu oraz innowacyjnych technologii. Naszą domeną jest szeroko pojęta logistyka i spedycja. Dostawę maszyn wojskowych zrealizujemy na czas, a trasa zostanie odpowiednio zaplanowana, aby kierowca mógł bez żadnych kłopotów dotrzeć do miejsca docelowego. Specjalizujemy się w przewozie drobnicowym, ciężarowym, całopojazdowym i ponadgabarytowym. Z nami wszystko jest możliwe!

Przewóz ładunków o niestandardowych wymiarach

Zdajemy sobie sprawę z tego, że maszyny wojskowe to specjalistyczny sprzęt wymagający nie tylko szczególnego nadzoru, ale także odpowiedniej infrastruktury do załadunku i przewozu. Zlecenia na przewóz tego typu ładunków realizujemy regularnie, dlatego możesz nam powierzyć każdy rodzaj towaru. Oferujemy klientom spedycję towarów ponadgabarytowych oraz ładunków o niestandardowych rozmiarach.

Każde zlecenie darzymy takim samym stopniem uwagi, a wycenę na przewóz maszyn wojskowych przygotowujemy indywidualnie, pod konkretne zamówienie. Planujemy trasę, organizujemy wszystkie etapy transportu, aby usługa mogła zostać wykonana sprawnie, i co najważniejsze, terminowo. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro naszych klientów, dlatego dostawy na terenie kraju oraz poza granicami Polski realizowane są przez kierowców z doświadczeniem, którzy słyną z niezawodności oraz profesjonalizmu. Skontaktuj się z nami i przekaż wszystkie informacje na temat danego zlecenia, a my przedstawimy Ci kosztorys oraz przygotujemy wygodną umowę!

Transport wojskowy
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!