Transport wiatraków

Przewożenie turbin wiatrowych, czy śmigieł wiatraków to przedsięwzięcie skomplikowane, wymagające odpowiedniego przygotowania. Nad procesem transportu powinni czuwać wykwalifikowany logistycy i spedytorzy, a podczas załadunku oraz rozładunku należy zachować szczególną ostrożność.

Transport śmigieł wiatraków za pomocą specjalistycznych pojazdów

Usługi świadczone przez firmę TSL Nordic to między innymi transport śmigieł i innych części elektrowni wiatrowych, w tym turbin i dużych wiatraków. Wszystkie zlecenia na przewóz realizujemy fachowo, przy wykorzystaniu specjalistycznych pojazdów. Specjalizujemy się w przyjmowaniu zleceń na dostawę ładunków ponadgabarytowych, dlatego gwarantujemy kontrahentom terminowy dowóz ładunku do miejsca przeznaczenia. Nasza flota składa się z lawet, platform, samochodów ciężarowych oraz różnego rodzaju naczep, dlatego możemy zapewnić wszystkim klientom bezproblemowy transport dowolnego typu towaru.

Przewóz wiatraków, turbin wiatrowych oraz śmigieł często wymaga uzyskania specjalnego zezwolenia. Korzystanie z usług firmy TSL Nordic jest niezwykle wygodne, ponieważ pomagamy w ubieganiu się o przyznanie tego rodzaju dokumentu. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku nadchodzi czas organizacji transportu. Bierzemy odpowiedzialność za załadunek, dostawę oraz rozładunek sprzętu, dlatego Ty nie musisz się niczym przejmować. Usługi realizujemy na terenie kraju oraz poza granicami Polski. Ponadgabarytowy transport krajowy i międzynarodowy nie jest nam obcy!

Przewóz turbin wiatrowych to nie wszystko!

Zespół firmy logistycznej TSL Nordic tworzony jest przez grono specjalistów z doświadczeniem. Nasz sztab to spedytorzy, kierowcy i logistycy, którzy od lat dumnie działają w branży. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom możemy oferować klientom przewóz turbin wiatrowych na terenie wielu krajów Unii Europejskiej. Po przesłaniu nam wszystkich informacji na temat danego zlecenia przygotowujemy indywidualną wycenę. Zawsze gwarantujemy atrakcyjną stawkę za przewóz i maksymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie załadunku, przewozu oraz rozładunku.

Skontaktuj się z nami, aby ustalić wszystkie szczegóły. Możesz także przejść do zakładki „Wycena” na naszej stronie internetowej, aby wypełnić specjalny formularz online. Wówczas to my skontaktujemy się z Tobą, przedstawiając wstępny kosztorys oraz wszystkie dane na temat usługi. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się ustalić warunki, które zadowolą obie strony. Spedycja krajowa i międzynarodowa to dla nas nie tylko codzienna praca, ale i ogromna pasja!

wiatrakow
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!