Transport maszyn przemysłowych

W branży logistycznej nie ma miejsca na półśrodki. Jedynie rzetelne i profesjonalne podejście do klienta oraz jego oczekiwań będzie w stanie zapewnić odpowiedni poziom usług. Poza tym niezbędne jest posiadanie odpowiedniego zaplecza technologicznego i doświadczenia. Dopiero zestawienie wielu elementów wymagających koordynacji wpływa na ostateczny sukces, czyli skutecznie zrealizowany transport maszyn przemysłowych. TSL Nordic bez obaw można powierzyć nawet najtrudniejsze zlecenia, bo podczas wieloletniej działalności zrealizowaliśmy łącznie kilkanaście tysięcy zleceń zarówno na terenie kraju, jak i poza nim. Działamy z maksymalną wydajnością, chętnie sięgając po innowacyjne rozwiązania usprawniające transport maszyn przemysłowych.

Pełna kontrola nad transportem

W TSL Nordic niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Realizując transport maszyn przemysłowych, dbamy o każdy element zlecenia. Cechują nas przemyślane działania, począwszy od pobrania towaru w punkcie odbioru, a kończąc na zdaniu produktów w docelowym miejscu dostawy. Wiele uwagi przykładamy do zaplanowania optymalnej formy i trasy transportu. Uwzględniamy trudności, jakie mogą wystąpić podczas przejazdu, likwidując problemy lub maksymalnie minimalizując ich skutki. W razie potrzeby służymy naszym klientom także wsparciem logistycznym np. w zakresie uzyskania niezbędnych zezwoleń oraz załatwienia dokumentów celnych. Współpraca z TLS Nordic zapewnia wiele korzyści.

kopaerk

Wyróżnia nas terminowa realizacja zleceń

Branżę logistyczną można uznać za kluczowy element dla rozwoju i działalności wielu firm. Od tego, czy dany towar dotrze na miejsce w umówionym terminie, zależy często płynność działania przedsiębiorstwa oraz jego pozycja na rynku. Nie inaczej jest w przypadku koncernów produkcyjnych, dla których spóźniony transport maszyn przemysłowych może oznaczać ogromne straty. Wybierając TLS Nordic, nie trzeba obawiać się o czas dostawy. Towar dostarczamy zgodnie z ustalonym harmonogramem, nad czym czuwają przeszkoleni spedytorzy oraz wykwalifikowani kierowcy. Na tym nie koniec dobrych informacji, bo wysoki standard przewozów połączyliśmy z atrakcyjną ceną za oferowane usługi.

cnc

Działamy na przejrzystych zasadach

Podczas współpracy liczy się dla nas wzajemne zaufanie, dlatego stosujemy przejrzyste zasady przy realizacji zleceń. Klienci TLS Nordic od początku znają cenę za usługę oraz zakres czynności, jakie w jej ramach zostaną wykonane. W umowach nie stosujemy ukrytych “gwiazdek” lub niezrozumiałych zapisów. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas pomysły pozostawały bezpieczne na etapie realizacji. Wskażmy tu chociażby na odpowiednie zabezpieczenie niestandardowych przesyłek, a do takich można zaliczyć transport maszyn przemysłowych. Pozwoliło nam to dostarczyć tysiące towarów, czego dowodzą pozytywne opinie naszych klientów.

Niezawodna flota pojazdów

Transport produktów prowadzimy w oparciu o nowoczesną flotę samochodową. Posiadamy szereg aut o szerokim zastosowaniu, które łączy jedna, wspólna cecha – niezawodność. Stawiamy na innowacyjne pojazdy o wyposażeniu na miarę XXI wieku. Dzięki temu z jednej strony zwiększamy wydajność pracy, a z drugiej – wpływamy na większą bezawaryjność aut. Mając tak solidne podstawy, realizujemy nawet najtrudniejsze przewozy, do których zalicza się transport maszyn przemysłowych, sprzętu budowlanego, kontenerów czy też naczep. Chętnie przedstawimy pełen zakres naszych możliwości. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość mailową. Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!