Transport odpadów

Jesteśmy niezawodną firmą zajmującą się przewozem krajowym i międzynarodowym różnego rodzaju towarów, w tym również transportem odpadów. Nasze usługi są skierowane głównie do przedsiębiorstw produkcyjnych, a doskonale przemyślane rozwiązania spedycyjne pozwalają nam na oferowanie korzystnych warunków, dzięki którym skracamy czas niezbędny do realizacji zleceń i optymalizujemy koszty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Optymalne rozwiązania dotyczące transportu odpadów

Wychodząc naprzeciw naszym klientom prowadzącym działalność produkcyjną, oferujemy doskonale zoptymalizowany pod każdym względem transport odpadów, dzięki któremu odpady poprodukcyjne nie zalegają w magazynie przedsiębiorstwa dłużej niż to konieczne. Nasze profesjonalne usługi z pewnością przyczynią się do zwiększenia wydajności Twojej firmy i braku kosztownych przestojów. Oferujemy transport odpadów, polegający na przemieszczeniu materiału z miejsca, w którym jest gromadzony, do kolejnego punktu składowania, utylizacji lub recyklingu.

Transport odpadów zgodny z wymogami i normami prawnymi

Nasza firma TSL Nordic posiada wszystkie niezbędne zezwolenia, gdyż transport odpadów jest niezwykle wymagający przede wszystkim pod kątem spełniania wszelkich norm. Nasze działania logistyczne przebiegają zgodnie z przepisami środowiskowymi i BHP. Dysponujemy profesjonalną flotą samochodów, które są w pełni przystosowane do przewozu odpadów ciekłych i stałych, dzięki czemu możemy swoje usługi skierować zarówno do niewielkich przedsiębiorstw, jak i większych firm o dużym zapotrzebowaniu na ich odbiór. Dodatkowymi korzyściami jest niezawodność świadczonych przez nas usług, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas transportu odpadów. Podczas przewozu materiałów przeznaczonych do utylizacji wykorzystujemy odpowiednie pojemniki i kontenery.

transport odpadów

Ponadto oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, a także przygotowanie wyceny, która nie będzie niosła za sobą żadnych dodatkowych kosztów. Już dziś skontaktuj się z naszym doradcą, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wszystkie wątpliwości.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!