Transport odpadów

Jesteśmy niezawodną firmą zajmującą się przewozem krajowym i międzynarodowym różnego rodzaju towarów, w tym również transportem odpadów. Nasze usługi są skierowane głównie do przedsiębiorstw produkcyjnych, a doskonale przemyślane rozwiązania spedycyjne pozwalają nam na oferowanie korzystnych warunków, dzięki którym skracamy czas niezbędny do realizacji zleceń i optymalizujemy koszty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Optymalne rozwiązania dotyczące transportu odpadów

Wychodząc naprzeciw naszym klientom prowadzącym działalność produkcyjną, oferujemy doskonale zoptymalizowany pod każdym względem transport odpadów, dzięki któremu odpady poprodukcyjne nie zalegają w magazynie przedsiębiorstwa dłużej niż to konieczne. Nasze profesjonalne usługi z pewnością przyczynią się do zwiększenia wydajności Twojej firmy i braku kosztownych przestojów. Oferujemy transport odpadów, polegający na przemieszczeniu materiału z miejsca, w którym jest gromadzony, do kolejnego punktu składowania, utylizacji lub recyklingu.

Transport odpadów zgodny z wymogami i normami prawnymi

Nasza firma TSL Nordic posiada wszystkie niezbędne zezwolenia, gdyż transport odpadów jest niezwykle wymagający przede wszystkim pod kątem spełniania wszelkich norm. Nasze działania logistyczne przebiegają zgodnie z przepisami środowiskowymi i BHP. Dysponujemy profesjonalną flotą samochodów, które są w pełni przystosowane do przewozu odpadów ciekłych i stałych, dzięki czemu możemy swoje usługi skierować zarówno do niewielkich przedsiębiorstw, jak i większych firm o dużym zapotrzebowaniu na ich odbiór. Dodatkowymi korzyściami jest niezawodność świadczonych przez nas usług, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas transportu odpadów. Podczas przewozu materiałów przeznaczonych do utylizacji wykorzystujemy odpowiednie pojemniki i kontenery.

transport odpadów

Ponadto oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, a także przygotowanie wyceny, która nie będzie niosła za sobą żadnych dodatkowych kosztów. Już dziś skontaktuj się z naszym doradcą, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wszystkie wątpliwości.

Jak wiadomo, podczas procesu produkcyjnego wytwarzane są wszelkiego rodzaju odpady. Muszą one być poddane utylizacji. Jeżeli dana firma nie ma możliwości zrobić tego samodzielnie, wtedy muszą być one przetransportowane do odpowiedniego miejsca. I tu z pomocą przychodzi nasza firma, która oprócz przewozu tradycyjnego zajmuje się także transportem odpadów. Dzięki nam kosztowne przestoje spowodowane brakiem miejsca na gromadzenie odpadów staną się tylko wspomnieniem. Klient może liczyć z naszej strony na odbiór materiału z miejsca składowania i przewiezienie go tam, gdzie zostanie on poddany procesowi utylizacji lub recyklingu. Zapewniamy regularne transporty, co usprawnia swobodne funkcjonowanie każdej firmy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Transport odpadów, w tym materiałów niebezpiecznych, wymaga posiadania niezbędnych zezwoleń. Firma TSL Nordic ma je wszystkie. Działamy zgodnie ze wszelkimi normami i przepisami BHP oraz ochrony środowiska. Specjalistyczna flota pojazdów jest przystosowana do transportu odpadów ciekłych i stałych, co pozwala nam oferować nasze usługi zarówno małym firmom, jak i dużym przedsiębiorstwom, mającym spore zapotrzebowanie na odbiór tego rodzaju materiałów. Podczas przewożenia materiałów do punktu ich utylizacji stosowane są odpowiednie pojemniki oraz kontenery zapewniające bezpieczeństwo, dzięki czemu zawartość nie zagraża środowisku.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!