Transport paletowy

Pozwalają wydajniej magazynować i transportować towar. Palety, bo o nich mowa, są bardzo popularnym, podstawowym rozwiązaniem stosowanym w szeroko pojętej branży logistycznej. Ich przewóz możesz zlecić TSL Nordic. Realizujemy zarówno duże zlecenia o regularnym charakterze, jak i mniejsze, jednorazowe kontrakty. Dzięki dużej flocie niezawodnych aut jesteśmy w stanie zaoferować optymalnie dostosowany pojazd, co przekłada się na zoptymalizowanie ceny usługi. Zapewniamy profesjonalny transport paletowy na terenie kraju oraz poza jego granicami. Warto nam zaufać, bo skutecznie zrealizowaliśmy już kilkanaście tysięcy zleceń, dbając o ich bezpieczne oraz terminowe dostarczenie.

Doświadczenie przekute w wysoką jakość usług

W ciągu wielu lat działalności zrealizowaliśmy tysiące zleceń. Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy do stałego podnoszenia jakości oferowanych usług. Mowa tu z jednej strony o unowocześnianiu floty pojazdów, a z drugiej o indywidualnym podejściu do potrzeb naszych klientów. Obecnie jesteśmy w stanie zapewnić partnerom kompleksowe wsparcie, gdy idzie o przewóz palet. Doradzamy w zakresie wyboru optymalnej formy przejazdu, pomagając tym samym wygenerować możliwie najniższe koszty usługi. Poza tym załatwiamy wiele formalności, co ma szczególne znaczenie w przypadku, kiedy chodzi o międzynarodowy transport na paletach, gdzie w grę wchodzą kwestie celne.

AdobeStock 228011633

Samochody o różnych możliwościach

W TSL Nordic jesteśmy przygotowani do realizacji najbardziej wymagających zleceń. W tym celu zbudowaliśmy szeroką flotę nowoczesnych pojazdów. Wyróżnia je bogate, zaawansowane technologicznie wyposażenie, dzięki czemu transport palet nie stanowi problemu. Dbamy o systematyczne serwisowanie aut, a więc cechują się bezawaryjnością, pozostając w ciągłej gotowości do pracy. Naszym klientom oferujemy samochody o odmiennej specyfikacji. Z ich pomocą realizujemy transport paletowy o różnej wielkości. Polecamy usługi TSL Nordic nie tylko do dużych zamówień, ale także mniejszych zleceń. Dajemy możliwość współpracy długoterminowej, chętnie realizujemy również jednorazowe kontrakty.

Fotolia 124447756 Subscription XXLres 535

Rzetelne oraz indywidualne podejście do zawartych umów

W naszej firmie nie ma mowy, aby stan faktyczny odbiegał od wcześniej poczynionych ustaleń. Przestrzegamy zawartych umów na przewóz palet, zawsze stawiając na ich maksymalnie przejrzyste i jasne zapisy. Nie stosujemy “ukrytych gwiazdek”, bo zależy nam na budowaniu długotrwałej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu. Aby wzmocnić ten przekaz, do potrzeb klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Dokładnie sprawdzamy wymagania kontrahentów oraz ich możliwości, aby na tej podstawie stworzyć dopasowaną ofertę. Od lat udowadniamy, że krajowy lub zagraniczny transport na paletach może cechować się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną za usługę. Wystarczy do nas zadzwonić, aby się o tym przekonać.

Za transport odpowiadają specjaliści

Transport palet lub innych towarów wymaga odpowiedniej wiedzy. Taką posiadają pracownicy TSL Nordic. Naszą firmą tworzą eksperci do spraw logistyki oraz kierowcy ze sporym doświadczeniem. Potrafią odnaleźć się w nawet najtrudniejszych sytuacjach, sprawnie reagując na ewentualne, nieprzewidziane wcześniej problemy. Dzięki stale podnoszonym przez nich umiejętnościom przewóz palet realizują zgodnie z ustalonym terminem, a sam ładunek dociera bezpiecznie do celu. Co więcej, czuwają nad poprawnością zlecenia, pozostając do dyspozycji klienta przez cały czas jego realizacji. Postaw na profesjonalny transport na paletach polecany przez firmę z doświadczeniem.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!