Transport Polska – Estonia

Szybki i profesjonalny transport Litwa, Łotwa i Estonia

Zachęcamy do skorzystania z nowoczesnej i profesjonalnej logistyki na terenie państw bałtyckich. Specjalizujemy się w przewozie zwykłym, ponadgabarytowym oraz specjalnym, który zapewnimy dzięki wsparciu naszej nowoczesnej floty pojazdów drogowych. Już od wielu lat oferujemy bezproblemowy transport z Estonii do Polski w bardzo atrakcyjnych cenach. Potwierdzi to nasza duża baza zadowolonych klientów, którzy z chęcią wracają i powierzają nam swoje towary. Jeżeli chcesz przewieźć ciągnik, kombajn, towar ponadnormatywny, a nawet duże urządzenie przemysłowe, to nie ma z tym problemu. Nie boimy się żadnego zlecenia i ze wszystkim sobie poradzimy!

Istotnym czynnikiem prawidłowo działającej logistyki w naszej firmie jest odpowiedni pojazd. Dlatego w TSL Nordic zadbaliśmy o różnorodną i odpowiednią flotę samochodów, która pozwala na szybki i bezpieczny przewóz każdej przesyłki z Estonii, Łotwy, Litwy do Polski. Jesteśmy w stanie przewieźć powierzoną nam przesyłkę pod każdy adres i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zawsze była na czas. Zadbają o to nasi doświadczeni pracownicy, którzy są mistrzami spedycji i zadbają o każdy drobny szczegół. Dzięki nam transport z Estonii do Polski lub innego kraju bałtyckiego jest naprawdę szybki i dziecinnie prosty. Przekonaj się sam i skontaktuj się z TSL Nordic!

Szybka i w bardzo atrakcyjnych cenach usługa logistyczna z państw bałtyckich

Jeżeli szukasz profesjonalnego i zawsze w terminie transportu z Estonii, to warto zainteresować się naszą bogatą ofertą. Oferujemy pełen wachlarz usług w atrakcyjnie niskich cenach, który zapewni terminową dostawę pod każdy wskazany przez Ciebie adres w Polsce lub jednym z państw bałtyckich. Jeżeli nie wierzysz nam, to sprawdź pozytywne opinie naszych klientów, którzy z pełnym zaufaniem powierzają nam swoje przedmioty, pojazdy oraz przesyłki wielkogabarytowe. Dołącz do nas i przekonaj się, że z nami twój ładunek będzie zawsze bezpieczny i zrobimy wszystko, żeby dotarł na miejsce bez ani jednego zadrapania.

Doskonale również wiemy, że trzeba być elastycznym i zawsze słuchać swojego klienta. Dlatego też każdy transport do lub z Estonii zawsze dociera w terminie! Czuwają nad tym nasi profesjonalni pracownicy, którzy udzielą wszystkich koniecznych informacji, załatwią wymagane papiery oraz pozwolenia przy znacznie trudniejszych przewozach. Dla nas nie ma trudnych rzeczy i na logistyce znamy się jak mało kto. Zajrzyj do jednego z naszych oddziałów osobiście lub skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo. Do każdego zadania podchodzimy z tak samo wielkim zapałem i zaangażowaniem!

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Michał Grzegorczyk

telefon: +48 600 900 860

adres e-mail: michal.grzegorczyk@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!