Transport Polska – Grecja

Transport międzynarodowy z Grecji – szybko i tanio

Jako firma spedycyjna możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem, a także sporą bazą zadowolonych klientów, którzy bez oporów powierzają nam swoje ładunki z i do Grecji. Specjalizujemy się nie tylko w transporcie do Grecji wielkogabarytowych oraz zwykłych przesyłek. Potrafimy również przewozić pojazdy, maszyny specjalne, a nawet duże maszyny przemysłowe, które nie są łatwe w tranzycie. Dla naszej ekipy żadne zlecenie nie jest trudne, dlatego możesz do nas dzwonić bez oporów i dołączyć do grona zaufanych klientów. Lubimy trudne wyzwania w logistyce i z przyjemnością podejmiemy się tych jeszcze trudniejszych.

Nasza flota spedycyjna to nasza prawdziwa duma, która potrafi sprostać nawet przewozom dużych urządzeń lub pojazdów na bardzo długich dystansach przez kilka krajów. Prowadzimy profesjonalny transport międzynarodowy na trasach z Grecji do Polski i na odwrót. O bezpieczny przejazd zadbają nasi bardzo doświadczeni logistycy, którzy sprawdzą całą trasę, a także zareagują za każdym razem, kiedy pojawi się poważny problem w trakcie przewozu ładunku. W TSL Nordic spedycję mamy w małym palcu i znamy się na niej jak mało kto. To dzięki nam transport pomiędzy Polską a Grecją jest dziecinnie prosty, szybki, zawsze w terminie i w bardzo atrakcyjnej cenie!

Skorzystaj z naszej bardzo atrakcyjnej oferty spedycji z Grecji

Dla nas istotne są również terminy. Obiecujemy, że każdy zamówiony przewóz na przykład transport chłodniczy z Grecji będzie zawsze na czas i pod każdy wskazany adres na terenie całego naszego kraju. Warto sprawdzić pozytywne opinie naszych klientów, którzy cały czas nam ufają, a nawet polecają innym firmom. Dołącz do nas i przekonaj się, jak kompetentnymi jesteśmy profesjonalistami i jak dobrze znamy się na logistyce. Każdy powierzony przez Ciebie ładunek zawsze przed wyjazdem będzie dokładnie przygotowany oraz zabezpieczony. Dla nas liczy się nie tylko szybki czas dostarczenia przesyłki, ale także jej pełne bezpieczeństwo.
W TSL Nordic jesteśmy również bardzo elastyczni, dlatego naszą bogatą ofertę spedycyjną bez problemu dostosujemy do każdego klienta indywidualnego. Nad wszystkim czuwa nasza profesjonalna kadra pracowników, która udzieli wszystkich koniecznych informacji oraz przygotuje niezbędne formalności do przewozu każdego ładunku. Zapraszamy do skorzystania naszej atrakcyjnej oferty przewozowej, którą możesz zamówić już teraz w atrakcyjnie niskich cenach. W TSL Nordic czeka Cię bezpieczny przewóz Twojego ładunku oraz przesyłka zawsze na czas pod każdy wskazany adres.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!