Transport Polska – Islandia

Profesjonalna spedycja towarów z Islandii do Polski

Specjalizujemy się w profesjonalnym transporcie z Islandii do Polski towarów o standardowych rozmiarach, a także tych ponadgabarytowych. Może to być transport środków chemicznych, spożywczych, mebli, pojazdów, a nawet sporych rozmiarów maszyn przemysłowych. Cieszymy się pozytywną opinią wśród klientów, którzy cały czas do nas z chęcią wracają i powierzają nam swoje przesyłki. Jesteśmy najlepszymi specjalistami w logistyce i cały czas staramy się rozwijać naszą ofertę tak, aby przesyłki były szybsze, a przewóz przebiegał bez żadnych problemów na trasie.

Warto zaznaczyć, że w naszym parku taborowym znajduje się nowoczesna flota pojazdów, która sprosta nawet najtrudniejszym i najcięższym ładunkom. Ciężar nie jest dla nas żadnym ograniczeniem, a nasi doświadczeni pracownicy TSL Nordic zadbają o to, żeby każdy problem pojawiający się w trakcie transportu z Islandii rozwiązać jak najszybciej. Dbamy o odpowiednią optymalizację, a każdy z naszych specjalistów czuwa nad przesyłką od miejsca startu, aż do mety, którą może być dowolny adres na terenie całego naszego kraju. Akurat na logistyce znamy się jak mało kto i potwierdzi to wielu naszych zaufanych klientów.

Szybki i nowoczesny dowóz z Islandii pod każdy adres w Polsce

Liczy się dla nas nie tylko szybki czas dostawy, ale również bezpieczeństwo Twojego ładunku. Do każdego zlecenia transportu z Polski do Islandii oraz na odwrót podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, dlatego staramy się, żeby każdy ładunek był jak najprofesjonalniej zabezpieczony. Dzięki temu przesyłka dojdzie nie tylko na czas pod każdy adres, ale także bezpiecznie i bez uszkodzeń. To, co nasi klienci zawsze potwierdzają, to to, że każdy ładunek z i do Islandii dociera zawsze na czas. Zadzwoń lub napisz do nas – z chęcią opowiemy Ci więcej oraz pomożemy w załatwieniu każdej sprawy związanej z logistyką.

W TSL Nordic możemy się pochwalić pokaźnym doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy polecani przez naszych stałych klientów. W swojej ofercie posiadamy szeroką ofertę pakietów spedycyjnych wyspecjalizowanych między innymi w kierunku przewozów i transportu morskiego z Islandii. Jesteśmy bardzo otwarci i elastyczni – jeżeli zadzwonisz, napiszesz lub udasz się do jednego z naszych oddziałów na terenie Polski, to jeden z naszych pracowników z pewnością dostosuje naszą ofertę spedycyjną pod Twoje potrzeby. Wybierz TSL Nordic – jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami z tradycją i ogromnym doświadczeniem w przewozach międzynarodowych.
 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!