Transport Polska – Rosja

Spedycja i międzynarodowy transport z Rosji do Polski

Specjalizujemy się w międzynarodowej spedycji towarów – potrafimy przewieźć standardowej wielkości ładunki oraz ponadgabarytowe przesyłki specjalne. Mogą to być pojazdy specjalne, ciągniki, kombajny, wielkie maszyny przemysłowe i inne ponadnormatywne urządzenia wymagające przejazdu lawety. Od lat prowadzimy transport drobnicowy z Polski oraz tranzyt innego typu. Zaufało już nam bardzo wielu klientów, którzy są bardzo zadowoleni z naszych nowoczesnych rozwiązań oraz dotrzymywania wszystkich terminów. Dobra opinia klienta jest dla nas najważniejsza, bo tylko zadowolony konsument zawsze do nas wróci.

Istotnym czynnikiem w prowadzeniu tego typu działalności jest posiadanie odpowiedniego parku taborowego, który przewiezie każdego typu ładunek na krótkich i długich trasach. W TSL Nordic zainwestowaliśmy w najlepszą flotę pojazdów, która gwarantuje szybki i bezproblemowy transport do i z Rosji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą spedycyjną, która gwarantuje błyskawiczny przewóz pod każdy wskazany adres na terenie Polski. Terminy zawsze mamy z tyłu głowy i każdy z naszych przewozów jest zawsze na czas, ku zadowoleniu każdego z klientów. Wszystko dzięki odpowiedniej optymalizacji oraz starannie dobranej kadrze pracowników.

Profesjonalna oferta przewozu towarów z Rosji do Polski w dobrych cenach

Z Nami nie musisz się bać o swój ładunek. Każde zlecenie jest dla nas tak samo istotne. Przed wyjazdem starannie zabezpieczamy towar, żeby mógł dotrzeć w miejsce docelowe o czasie. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo oraz najlepsze rozwiązania logistyczne, które gwarantują radzenie sobie nawet z najgorszymi problemami, które mogą pojawić się na trasie. Nad wszystkim czuwa sztab naszych doświadczonych pracowników, którzy znają się na spedycji jak mało kto. To powoduje, że nasi klienci zawsze są zadowoleni i dodatkowo z chęcią polecają nas innym firmom. Zainteresowany? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami jak najszybciej i przekonaj się, jak dobrzy jesteśmy!

Szczycimy się doświadczeniem, które pozwala nam radzić sobie nawet z najtrudniejszymi sytuacjami, jakie mogą wystąpić w trakcie transportu ładunku na trasach Polska – Rosja. Dla nas nie ma trudnych zadań w logistyce i z chęcią podejmujemy się tych najbardziej wymagających. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną i bardzo elastyczną ofertą, którą potrafimy w pełni dostosować do każdego klienta. Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze i pomożemy Ci w załatwieniu koniecznych pozwoleń oraz z biurokracją. W TSL Nordic stawiamy na terminy, bezpieczeństwo oraz profesjonalną obsługę w atrakcyjnych cenach!

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!