Transport Polska – Rumunia

Nowoczesny transport międzynarodowy z Rumuni

Nasza działalność polega na profesjonalnym przewozie ładunków i przesyłek z i do Rumunii. Mogą to być rozmiarów standardowe, jak i wielkogabarytowe, czyli między innymi pojazdy, ciągniki, duże maszyny przemysłowe i inne urządzenia mechaniczne. Znamy się na swojej pracy i przy transporcie z Rumunii do Polski stosujemy najlepsze rozwiązania logistyczne, które gwarantują terminową dostawę oraz zadowolenia każdego klienta. Cieszymy się naprawdę dobrą opinią wśród naszych klientów, a teraz Ty możesz do nich dołączyć i powierzyć nam swój towar.

W naszej pracy pomaga flota nowoczesnych pojazdów, która jest przystosowana do przewozu każdego typu ładunku, jaki trzeba przewieźć z punktu A do B. Pracujemy już od wielu lat i na spedycji znamy się najlepiej w kraju. Współpracujemy z najlepszymi pracownikami w branży, którzy cały czas śledzą ładunek i w razie potrzeby reagują oraz rozwiązują niespodziewane problemy, jakie mogą pojawić się na trasie. Dbają również o odpowiednią optymalizację trasy, żeby dostawcy poruszali się najdogodniejszymi i najbezpieczniejszymi dla nich trasami.

Rumunia – szybki i w bardzo atrakcyjnych cenach transport drogowy

Dla nas ładunek jest najważniejszy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby Twoje przedmioty były prawidłowo zabezpieczone przed i w trakcie przejazdu. Transport Rumunia Polska z nami to gwarancja bezpieczeństwa i terminowości. Z chęcią nas polecają inni klienci, ponieważ zrobimy wszystko, żeby każda przesyłka była na miejscu zawsze o czasie. Nie trać czasu – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skorzystaj z naszych bardzo atrakcyjnych usług. W TSL Nordic zrobimy wszystko, żebyś był zadowolony, a Twój zamówiony ładunek zawsze o czasie i w odpowiednim miejscu.

W transportach do i z Rumunii nie ma sytuacji, które nas zaskoczą. Mamy ogromne doświadczeniu w logistyce i dla jego poszerzenia z chęcią podejmujemy się jeszcze trudniejszych zadań. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub udania się do jednego z naszych oddziałów w Poznaniu, lub w Koszalinie. Dowiesz się o naszych atrakcyjnych pakietach spedycyjnych, które bez problemu dostosujemy do Twoich potrzeb. Oprócz elastyczności szczycimy się również atrakcyjnymi cenami, które z pewnością zachęcą Cię do naszych profesjonalnych usług. Skorzystaj z oferty naszej firmy TSL Nordic i przekonaj się, jak dobrzy jesteśmy w logistyce oraz co znaczy dla nas terminowość!

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Michał Grzegorczyk

telefon: +48 600 900 860

adres e-mail: michal.grzegorczyk@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!