Transport Polska – Serbia

Profesjonalna spedycja i transport przez Serbię

Oferta naszej firmy jest skierowana dla osób, które muszą przewieźć szybko i bezpiecznie zwykłą przesyłkę, ładunki standardowe oraz wielkogabarytowe z lub do Serbii. Mogą to być również przewozy specjalne z ciągnikami, kombajnami, maszynami przemysłowymi oraz innymi urządzeniami mechanicznymi znacznej wielkości. W transporcie z Serbii do Polski oferujemy najlepsze rozwiązania techniczne, które gwarantują bezpieczną i terminową dostawę pod każdy adres na terenie naszego kraju. Cieszymy się dobrymi opiniami i możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w spedycji, które gwarantuje nam niezwykłą skuteczność.

Istotnym elementem prawidłowej działalności jest posiadanie odpowiedniej i zróżnicowanej floty samochodowej. W TSL Nordic jesteśmy wyposażeni w najlepsze pojazdy, które są również przystosowane do przewozów ciężkich i ponadnormatywnych ładunków nawet na długich trasach. O odpowiednią optymalizację trasy w transporcie z Serbii zadbają nasi dobrze wyszkoleni pracownicy, którzy mają całodobowy kontakt z kierowcami. W przypadku wystąpienia problemów jesteśmy w stanie natychmiast reagować i rozwiązywać pojawiające się problemy. Dzięki temu potrafimy zapewnić, że Twój towar za każdym razie dojedzie na miejsce w terminie.

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty spedycji z Serbii

W przewozach zwłaszcza tych międzynarodowych liczy się odpowiedniej zabezpieczenie paczek lub pojazdów, dzięki temu dotrą one na miejsce bez ani jednego zadrapania. Dla nas liczy się nie tylko terminowość, ale także odpowiednie zabezpieczenie przesyłki, które gwarantuje bezpieczny transport z Serbii do Polski oraz na odwrót. To nasza dbałość o szczegóły, a także doskonałe rozwiązania logistyczne powodują, że mamy stałą bazę klientów, którzy również z chęcią polecają nas innymi firmom. Dołącz do naszych szczęśliwych klientów i przekonaj się, że każda Twoja przesyłka z Serbii za każdym dotrze cało, a także na czas.

Nie ma dla nas sytuacji w logistyce, która by nas zaskoczyła. Dobrze znamy się na swojej robocie i możemy się pochwalić ogromnym doświadczeniem, które zdobywaliśmy na przestrzeni lat. Zapoznaj się z naszą ofertą transportu z Serbii do Polski w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy tylko, że udasz się do jednego z naszych oddziałów w Koszalinie i Poznaniu, albo skontaktujesz się z nami telefonicznie. Tam jeden z naszych pracowników opowie szczegółowo o naszych możliwościach, cenach, a także pomoże w załatwianiu wszystkich koniecznych formalności. W TSL Nordic spedycję mamy w małym palcu!

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!