Transport Polska – Słowacja

Szybki i sprawdzony transport ze Słowacji do Polski

Nasza firma TSL Nordic specjalizuje się w transportach ponadgabarytowych oraz zwykłych ze Słowacji. Mogą to być zwykłe paczki lub towar na palecie, a także urządzenia wielkogabarytowe takie jak ciągnik, kombajn czy wielkie maszyny przemysłowe. Inwestujemy w najlepsze rozwiązania z dziedziny logistyki, które pozwalają na szybkie i bezpieczne dostarczenie przesyłki pod każdy wskazany adres na terenie naszego kraju, a także u naszych południowych sąsiadów. Nasze profesjonalne podejście sprawia, że grono naszych klientów cały czas się poszerza i możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami.

Bez odpowiedniego zaplecza spedycyjnego nie da się dobrze prowadzić tego typu działalności. Dlatego zainwestowaliśmy w nowoczesną flotę pojazdów, która jest przystosowana do różnego typu ładunków. O odpowiednią optymalną trasę w trakcie transportu pomiędzy Polską a Słowacją zadbają nasi specjaliści, którzy mają stały całodobowy kontakt z naszymi dostawcami i kierowcami. To gwarantuje wysłanie ładunku na czas pod wskazany adres. Zapoznaj się z naszą profesjonalną ofertą i najlepszymi rozwiązaniami z dziedziny logistyki. Wszystko to sprawia, że jesteśmy jednymi z najlepszych spedytorów w Polsce!

Słowacja – profesjonalny i w dobrej cenie transport drogowy

Przy każdym transporcie na trasie Słowacja Polska stawiamy nie tylko na czas, ale również na pełne bezpieczeństwo ładunku, który nam powierzyłeś. Praca z naszą firmą to bezpieczeństwo przesyłek oraz ich odpowiednie zabezpieczenie przed wyjazdem. Nie wierzysz? Zapytaj naszych stałych klientów, którzy z chęcią dalej z nami pracują, a także polecają innym firmom. Po co masz tracić czas i szukać innej firmy zajmującej się spedycją, jeśli możesz zaufać nam. W TSL Nordic gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i dostarczenie każdej przesyłki zawsze na czas.

Nie ma dla nas sytuacji, z której nie potrafimy wyjść. Od lat zajmujemy się logistyką oraz spedycją ładunków i z chęcią używamy naszego bardzo bogatego doświadczenia. Radzimy sobie ze wszystkimi problemami, a także każdemu klientowi pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności. Skontaktuj się z nami i posłuchaj o naszej elastycznej ofercie, którą bez problemu przystosujemy do każdych wymagań. Jedną z naszych zalet są bardzo atrakcyjne ceny, które nie wpływają na jakość naszych usług. Jeżeli szukasz najlepszych rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa, to wybierz TSL Nordic. Gwarantujemy szybki, bezpieczny i profesjonalny transport w dobrej cenie!

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Michał Grzegorczyk

telefon: +48 600 900 860

adres e-mail: michal.grzegorczyk@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!