Transport Polska – Szkocja

Transport samochodowy ze Szkocji do Polski

Nasza profesjonalna oferta spedycyjna jest skierowana do osób, które muszą przewieźć standardowy lub wielkogabarytowy ładunek ze Szkocji do Polski. Oprócz standardowych przesyłek lub palet może to być również przejazd ponadnormatywny z ciągnikami, kombajnami, maszynami przemysłowymi i innymi większymi urządzeniami. W trakcie transportu Szkocja Polska korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych w logistyce. Dlatego cieszymy się tak dobrą opinią wśród naszych dotychczasowych klientów.

W naszej pracy wykorzystujemy flotę nowoczesnych pojazdów o różnych tonażach oraz przeznaczeniu. Dzięki temu w TSL Nordic jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom w logistyce oraz nic nas nie zaskoczy na drodze. Nasi kierowcy cały czas są w kontakcie ze spedytorami, którzy dbają o optymalne wyznaczenie trasy transportu ze Szkocji do Polski. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie dostarczyć o czasie każdy ładunek pod wskazany adres nie tylko w Polsce, ale również w Szkocji. Pamiętaj, dla nas nie ma trudnych zadań i uwielbiamy wyzwania, które pomogą w zdobyciu jeszcze większego doświadczenia oraz odpowiednich referencji.

Szybkie przewozy paczek Szkocja Polska w atrakcyjnych cenach

Oczywiście oprócz terminu liczy się również dostarczenie przesyłki w całości i bez uszkodzeń. Dlatego zawsze przed wyjazdem odpowiednio zabezpieczamy towar, tak żeby na miejsce dotarł nawet bez jednej rysy. I nie ma znaczenie długość trasy – nawet przy tak długich transportach ze Szkocji zadbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego ładunku. W ten sposób zdobyliśmy swoją renomę, a kolejni klienci z chęcią nas polecają, bo już wiedzą, jak dobrze traktujemy ich przedmioty i gwarantujemy dostawę zawsze na czas. Nie trać czasu i dołącz do bazy naszych zadowolonych klientów. Nie ma potrzeby szukać innej firmy spedycyjnej – to my znamy się najlepiej na tej robocie!

Nasze olbrzymie doświadczenie zdobyte w ciągu kilku lat pozwala na odpowiednią reakcję, a także radzenie sobie nawet w najgorszych sytuacjach. Z logistyką jesteśmy na Ty i z chęcią udzielimy więcej informacji na temat naszej bardzo atrakcyjnej oferty. Wystarczy, że udasz się do naszego oddziału, zadzwonisz lub napiszesz. Nasz pracownik z chęcią udzieli Ci informacji o wszystkich procedurach, potrzebnych formalnościach, typach pakietów, jakie oferujemy i naszych atrakcyjnych cenach. W TSL Nordic zaopiekujemy się Twoją paczką i dostarczymy ją pod każdy wskazany adres w Polsce lub w Szkocji.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Michał Grzegorczyk

telefon: +48 600 900 860

adres e-mail: michal.grzegorczyk@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!