Transport Polska – Szwajcaria

Szwajcaria – transport drogowy szybko i profesjonalnie

Swoją profesjonalną ofertę kierujemy w stronę osób, które potrzebują sprawnego transportu ciężarowego z i do Szwajcarii w bardzo atrakcyjnej cenie. Specjalizujemy się w przewozie ładunku standardowego, zwykłych przesyłek oraz wielkogabarytowego. W przypadku wielkogabarytowego mogą to być pojazdy, maszyny przemysłowe oraz inne urządzenie o znacznej wielkości. Jesteśmy doświadczonym spedytorem, który inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz stara się maksymalnie zoptymalizować każdy przejazd. Dzięki swojej ciężkiej pracy cieszymy się od lat zaufaniem klientów, którzy z przyjemnością do nas wracają.

Kluczem do odpowiedniej obsługi jest nowoczesna i sprawdzona flota samochodów, która umożliwia nam przewóz wielu typu ładunków, nawet urządzeń sporych rozmiarów. Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą transportu do Szwajcarii i obiecujemy, że każda z Twoich przesyłek zawsze dotrze na czas. Pracujemy z najlepszymi specjalistami z logistyki, którzy mają ciągły kontakt z naszymi kierowcami oraz wszystkimi dostawcami. Bez problemu możemy zareagować i szybko rozwiązać problem, gdy pojawią się nagłe problemy na trasie.

Profesjonalny transport ze Szwajcarii do Polski w dobrych cenach

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie logistyki i stawiamy nie tylko na szybką dostawę, ale także na pełne bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku. Przed transportem ze Szwajcarii lub Polski paczka jest dokładnie przygotowywana i musimy mieć sto procent pewności, że wytrzyma całą podróż bez uszkodzeń. Takie podejście do szczegółów sprawia, że mamy sporą bazę klientów, którzy nie tylko ciągle powierzają nam swoje przesyłki, ale także polecają innym firmom. Teraz i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów TSL Nordic. Gwarantujemy szybką dostawę w każde miejsce na terenie Polski lub Szwajcarii.

Jeżeli masz więcej pytań, to zajrzyj do jednego z naszych oddziałów na terenie Polski lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nie ma takiego zlecenia, którego się boimy i z chęcią podejmiemy go się dla zdobycia kolejnego ważnego doświadczenia. Oferujemy bardzo elastyczną ofertę spedycyjną, którą bez problemu jesteśmy w stanie dostosować pod każdego klienta indywidualnie. Warto również wspomnieć o naszych atrakcyjnych niskich cenach, które nie wpływają na samą jakość naszej usługi. Skorzystaj z oferty TSL Nordic i przekonaj się, jak szybko oraz profesjonalnie przewieziemy Twój towar z lub do Szwajcarii.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Michał Grzegorczyk

telefon: +48 600 900 860

adres e-mail: michal.grzegorczyk@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!