Transport sejfów

Sejfy i wszelkiego rodzaju kasy pancerne należą do grupy kosztownych urządzeń. W przypadku sejfów o bardzo dużej pojemności, charakteryzują się również znacznym tonażem, a także często nietypowymi gabarytami, przez co transport sejfów stanowi nie lada wyzwanie dla przewoźnika. Jednak nie dla naszej firmy TSL Nordic.

Wykwalifikowani pracownicy mają ogromne doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju działań logistycznych, dlatego wśród oferowanych przez nas usług znajdziesz między innymi profesjonalny transport sejfów. Skorzystaj już dziś z naszych usług, aby mieć pewność, że Twój towar będzie w najlepszych rękach i zawsze dotrze na czas w docelowe miejsce.

Specyfika naszej pracy podczas transportu sejfów

Podczas transportu sejfów używamy odpowiednich urządzeń, głównie służących do dźwigania, czyli wszelkiego rodzaju podnośników, wyciągarek oraz innych fachowych akcesoriów. Dodatkowo doskonale planujemy każdy przewóz, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że Twój sejf lub kasa pancerna, bez względu na swoje gabaryty i wagę, zostanie bezpiecznie przetransportowana w docelowe miejsce, w określonym terminie i bez opóźnień. Niezbędne zaplecze techniczne oraz duża flota pojazdów doskonale dostosowanych do transportu sejfów pozwala nam zaoferować wzorowe zabezpieczenie ładunku na czas jego transportu, a także stworzenie optymalnej trasy i do minimum obniżenie kosztów spedycji. Zaufało nam już ponad 4 000 kontrahentów, dlatego już dziś zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!