Transport szyb

TSL Nordic to firma spedycyjna o zasięgu międzynarodowym, która od lat zajmuje się realizowaniem wszelkiego rodzaju zleceń związanych z transportem. W naszej ofercie znajdziesz między innymi możliwość bezpiecznego przewozu szyb.

Ten rodzaj zleceń wymaga zachowania ogromnej ostrożności, a także stanowi duże wyzwanie logistyczne dla przewoźnika, dlatego jeśli stajesz przed koniecznością transportu szyb, koniecznie skorzystaj z naszych usług TSL Nordic. Pełen profesjonalizm i terminowość gwarantowane!

Jak przebiega transport szyb w TSL Nordic?

W naszej firmie TSL Nordic transport szyb przebiega szybko i sprawne, a przede wszystkim także bezpiecznie. Szkło i jego pochodne są niezwykle wrażliwe na uszkodzenia i podatne na pęknięcia, dlatego nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby w żaden sposób nie naruszyć przewożonych materiałów, w czym pomagają również wyspecjalizowane i doskonale wyposażone samochody ciężarowe. Pierwszym etapem transportu szkła jest odebranie go od klienta, np. producenta lub dystrybutora, a następnie dostarczenie go pod wskazane miejsce docelowe. Często niestandardowe wymiary wymagają dużego zaangażowania i ogromnego doświadczenia od spedytora, które pozwoli na bezpieczny transport tego kruchego ładunku. Warto mieć na uwadze również fakt, iż szklane materiały są zwykle bardzo cenne, dlatego należy pamiętać o zachowaniu podczas ich transportu szczególnej ostrożności.
Dla naszych pracowników kluczowe znaczenie podczas transportu szyb ma przede wszystkim odpowiednie zabezpieczenie ładunku na czas przewozu, a także dokładne zaplanowanie trasy i dobór właściwego środka transportu wraz z naczepą przeznaczoną do transportu szkła. Powinna być on przede wszystkim dostosowana do wagi i rozmiarów przewożonych materiałów szklanych. Nasze wieloletnie doświadczenie i 13 000 zrealizowanych zleceń pozwala na szybki i sprawny przebieg każdego etapu transportu, dlatego warto nam zaufać, gdyż wyróżniamy się profesjonalizmem i znakomitą optymalizacją kosztów.

Poznaj nasz klucz do sukcesu

Naszym kluczem do sukcesu jest niewątpliwie indywidualne podejście do klienta, a także w pełni doświadczony zespół spedytorów, którzy doskonale znają się na swojej pracy oraz wiedzą jak odpowiednio podejść do niestandardowych zleceń. Decydując się na nasze usługi możesz być pewien, że transportowane szyby dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie. Specjalnie przygotowana przestrzeń ładunkowa w naszych pojazdach ciężarowych zapewnia stabilizację przewożonych materiałów, co minimalizuje ryzyko przesuwania się płyt szklanych podczas transportu. To niezwykle istotne, gdyż każdy ruch, szczególnie w trakcie poruszania się samochodu ciężarowego po krętych lub wyboistych drogach, mógłby spowodować nieodwracalne uszkodzenia, a w efekcie z ogromnymi kosztami. Podobna sytuacja mogłaby się zdarzyć podczas ruszania lub ostrego i nagłego hamowania. Jesteśmy na wszystko doskonale przygotowani, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i powierzenia nam transportu szyb na terenie kraju lub poza jego granicami. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!