Transport

Transport drogowy, zarówno krajowy jak i międzynarodowy jest nam wyjątkowo bliski, ponieważ pracujemy w nim od lat. Oferujemy transport całopojazdowy jak i drobnicowy.

Więcej

Spedycja

Rozumiemy, że podstawą na której opiera się sprawna spedycja międzynarodowa jest rzetelny przekaz informacji. To właśnie on pozwala nam unikać problemów nim się jeszcze pojawią.

Więcej

Logistyka

Transport nie polega wyłącznie na przewożeniu powierzonego nam towaru. Od momentu zejścia z linii produkcyjnej, aż do dostawy dla klienta końcowego, zadbamy o każdy etap przewozu.

Więcej

TSL Nordic Sp. z o.o. – firma transportowa

Lider transportu krajowego i międzynarodowego

Transport to nierozerwalna część każdego biznesu i jeden z najważniejszych działów gospodarki. Od jego sprawności i jakości zależy płynność funkcjonowania zdecydowanej większości przedsiębiorstw. Firma TSL Nordic Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi transportowe dla klientów, którzy potrzebują przewozu towarów dowolnego typu.

Zajmuje się również kwestiami ściśle powiązanymi z transportem, takimi jak logistyka firmy i spedycje transportowe. Przyjmujemy zlecenia transportowe na przewóz ładunków drobnicowych oraz całopojazdowych. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia o dowolnym stopniu trudności, w tym spedycje transportowe krajowe i międzynarodowe obejmujące transport ładunków ponadgabarytowych. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, ustalając zakres działań z klientem, wdrażając go w plan przewozu i umożliwiając stałe monitorowanie postępów. Nad zleceniem czuwa nasz sztab wykwalifikowanych spedytorów i logistyków, którzy dbają o dotarcie ładunku na miejsce w nienaruszonym stanie.

Zapraszamy do odwiedzin:

TSL Nordic Sp. z o.o. Koszalin

Firma transportowa Koszalin, Poznań, Wrocław
4309

Kontrahentów

6349

Przewoźników

9111

Zleceń transportowych

Firma spedycyjna Koszalin, Poznań, Wrocław

TSL Nordic Sp. z o.o. – Spedycja międzynarodowa

TSL Nordic to przewoźnik dysponujący bogatą flotą samochodów o wyjątkowych parametrach. Każdy pojazd jest dostosowany do pokonywania dalekich tras z dużym obciążeniem. Dzięki temu możemy przygotowywać spedycje transportowe międzynarodowe uwzględniające towary ponadgabarytowe o niestandardowej wielkości lub ogromnej masie.

Pracownicy TSL Polska pomagają dobrać odpowiedni pojazd do konkretnego towaru tak, by spedycje krajowe i zagraniczne przebiegały możliwie najsprawniej i bezpiecznie. Udostępniamy naczepy niskopodwoziowe, naczepy plandeki i firanki oraz platformy i lawety. Umożliwiają one przewóz towarów o różnych właściwościach fizycznych. Poza tym nasze pojazdy są wyposażone w pasy i systemy zabezpieczające, dzięki którym ładunek jest przewożony w niezmienionej pozycji i do końca transportu zachowuje swój stan pierwotny.

Transport towarów do UE i Skandynawii

Jak przystało na nowoczesne firmy transportowe i spedycyjne, zapewniamy obsługę tras nie tylko krajowych, ale i zagranicznych. W czasach otwartych granic europejskich umożliwiamy swobodny przewóz towarów do wszystkich państw Unii Europejskiej oraz do krajów skandynawskich. W przypadku konieczności wyrobienia dokumentów celnych i załatwienia innych formalności transportowych gwarantujemy pełną pomoc w ich przygotowaniu.

Choć siedzibą firmy TSL Nordic jest Koszalin, to nasze samochody docierają także do innych, dużych miast Polski, np. do Poznania, Wrocławia czy Gdańska. Skupiamy się na obsłudze regionu pomorskiego, lecz nie pozostajemy obojętni na oferty ”szukam spedycji transportowej” spoza tego obrębu. Wśród naszych partnerów biznesowych znajdują się krajowe i zagraniczne firmy transportowe, które ułatwiają nam wykonywanie niektórych zleceń, np. użyczając pojazdów wyspecjalizowanych. Prężna współpraca skutkuje jeszcze wyższym poziomem świadczonych usług.

cieżarówki

Stała kontrola nad zleceniem

Tak jak wszystkie szanowane firmy spedycyjne, nasi pracownicy przez cały czas realizacji zlecenia odpowiadają za dobór środka transportu, nadanie zamówień i kwestie formalne związane z przewozem. Spedycja trwa do samego końca, aż zlecenia zostaną zamknięte, a towary doręczone do miejsca docelowego. Równy udział w transporcie ma logistyka, którą nasza firma dostosowuje do oczekiwań klienta. Zakres naszych działań jest ściśle dostosowany do potrzeb odbiorcy. W większości zleceń logistyka krajowa i międzynarodowa skupiają się na czuwaniu nad prawidłowością załadunku, transportu i rozładunku określonych towarów. W razie potrzeby działania spedycyjne firmy mogą zostać poszerzone o magazynowanie i przeładowanie towaru w trakcie przewozu. Świadczymy również proste usługi, np. zlecenia transportowe dla firmy oczekującej jednorazowej pomocy. Jeśli więc szukasz firmy transportowej lub chcesz zlecić transport międzynarodowy, nie wahaj się – czekamy na kontakt, by poznać Twoje oczekiwania i ustalić szczegóły zlecenia.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!