Transport ciężarowy Poznań

Transport ciężarowy – Poznań

firma transportowa Gdańsk

Bezpieczny i terminowy transport ładunków

Współczesny transport ciężarowy to jedna z najszybciej rozwijających się branż w gospodarce wielu krajów, nie wyłączając polskiej. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalny transport ciężarowy. Poznań jest jednym z naszych głównych centrów – prowadzimy jednak działalność na terenie całego kraju, Unii Europejskiej i Skandynawii. Posiadamy doświadczony zespół fachowców specjalizujących się w różnych obszarach rynku transportowego. Świadczymy kompleksowe usługi – transportowe, spedycyjne oraz logistyczne.

TSL Nordic to doświadczenie zespołu fachowców, kompleksowa oferta usługowa, nowoczesne środki transportu, kontakty z licznymi firmami na terenie różnych krajów – dzięki czemu możemy realizować usługi transportowe szybko i skutecznie. Do tej pory wykonaliśmy już tysiące udanych dostaw. Możesz nam zlecić przewóz wszelkiego rodzaju ładunku – różnych materiałów, towarów, czy też przedmiotów ponadgabarytowych. Transport ciężarowy z miasta Poznań, z innych lokalizacji na terenie województwa wielkopolskiego, a także z całego kraju będzie zrealizowany szybko i skutecznie także dzięki wypracowanym przez nas procedurom, które pozwalają zwiększyć efektywność naszych działań.

Szybki transport międzynarodowy

Zapewniamy usługi transportowe na najwyższym poziomie. Transport międzynarodowy rozwija się w ostatnich latach coraz dynamiczniej. Polskie firmy spedycyjne są konkurencyjne na rynku europejskim. Jesteśmy na nim aktywni, co oznacza konieczność zapewnienia realizacji usług związanych z transportem na odpowiednim poziomie. Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewien, że zrealizujemy transport zgodnie z najlepszymi branżowymi standardami.

Wykonujemy transport ciężarowy dla firm z miasta Poznań w pełnym zakresie. Co to oznacza? Świadczenie usług kompleksowych – w zakresie oczekiwanym przez klienta, zgodnie z jego indywidualnym zapotrzebowaniem. Można nam więc zlecić nie tylko sam transport, ale również wiele usług z nim związanych – logistycznych i spedycyjnych. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo transportowe.

 tel. 600 900 870

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!