Transport ponadgabarytowy Legnica

Dla mieszkańców Legnicy przygotowaliśmy znakomitą ofertę transportu ponadgabarytowego.

Gwarantujemy wzorową terminowość, atrakcyjny i indywidualny cennik, a także przejrzyście skomponowaną umowę chroniącą dobro obu stron oraz pełną ochronę ładunku podczas przewozu. Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 13 000 zleceń dla 4 000 klientów, z których większość stała się naszymi stałymi kontrahentami.

TSL Nordic – Twój nowy partner biznesowy

Jako firma TSL Nordic posiadamy wszelkie pozwolenia i uprawnienia, upoważniające nas do świadczenia bardzo wymagających transportów ponadgabarytowych. Ten rodzaj spedycji polega na przewozie ładunków o bardzo dużych wymiarach lub wadze, które stanowią dużą przeszkodę dla innych pojazdów lub infrastruktury. Właśnie dlatego w firmie TSL Nordic stawiamy na zaplanowanie trasy przewozu w taki sposób, aby ominąć wszelkie przeszkody i utrudnienia. Mamy tu na myśli wiadukty i mosty, zakręty oraz zatłoczone i niewielkie uliczki w miastach lub na wsiach. Poświęcamy na to wiele godzin i w efekcie realizujemy transport ponadgabarytowy bezpiecznie i terminowo.

Poznaj inne zalety TSL Nordic

W TSL Nordic transport specjalistyczny rozpoczynamy od zawiązania bardzo przejrzystej i zarazem także obopólnie korzystnej umowy, chroniącej obie strony. Dbamy także o to, by umowa była łatwa w zrozumieniu. Pojazdy do transportu wielkogabarytowego są nowoczesne i doskonale utrzymane i tym samym odporne na wystąpienie nagłych awarii na drodze, a kierowcy – przeszkoleni i profesjonalni. Jeśli jesteś mieszkańcem Legnicy, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta aby uzgodnić dogodny termin spotkania. Zapraszamy do współpracy!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!