Transport ponadgabarytowy Opolskie

Transport ponadgabarytowy TSL Nordic to usługa, która dostępna jest w całym kraju, w tym również w województwie opolskim. Podstawą naszej działalności jest nowoczesna flota, doświadczenie logistyków i spedytorów, fundamentalna, ciągle aktualizowana wiedza dotycząca norm i przepisów obowiązujących w danym państwie, a także profesjonalizm, który widoczny jest w każdym naszym działaniu. Transport ponadnormatywny realizowany jest do wszystkich państw Unii Europejskiej, czyli między innymi do Hiszpanii, Danii, Chorwacji, Rumunii, czy Portugalii oraz do krajów skandynawskich.

Jeśli siedziba Twojej firmy znajduje się na terenie województwa opolskiego, a Ty poszukujesz rzetelnego spedytora, który na zlecenie realizować będzie transport ponadgabarytowy, to zachęcamy do kontaktu z doświadczonymi doradcami TSL Nordic. Oprócz bezpiecznie dostarczenia ładunku gwarantujemy indywidualną wycenę zgodną z oczekiwaniami klienta, profesjonalne zaplanowanie trasy, pomoc we wszelkich formalnościach oraz pełną gotowość do ewentualnych modyfikacji wynikających z nagłych sytuacji. Wycenę można uzyskać po wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie tsl-nordic.com. Z chęcią podejmiemy się każdego zlecenia.

Opole, transport ponadgabarytowy – profesjonalizm i zaangażowanie

Transport ponadnormatywny to opcja wymagająca zastosowania odpowiednich pojazdów, w pełni dostosowanych do gabarytów przewożonych ładunków. Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodów, poddawaną regularnym przeglądom u specjalisty, by zyskać pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie, bezpiecznie i bez zbędnych zakłóceń. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak zaplanować poszczególne działania, co przekłada się na efektywne dostarczenie towarów do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

Czytaj więcej

W naszych działaniach kierujemy się dobrem klienta, indywidualnie podchodząc do każdego zlecenia i zapewniając stały kontakt ze spedytorami. Na bieżąco informujemy zleceniodawcę o postępach procesu, ponieważ zależy nam na klarownej komunikacji. Jesteśmy przygotowani na różne sytuacje, wyposażając kierowców w nowoczesne rozwiązania, usprawniające przewóz ładunku.

Transport wielkogabarytowy, Opole – dlaczego my?

Jesteśmy specjalistami z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą. Co więcej, doskonale znamy aktualnie obowiązujące przepisy oraz zasady przewozu ponadnormatywnych towarów. Oddelegowując nam transport ładunku, można zyskać oszczędność czasu, a także uniknąć zbędnego stresu związanego z obawą o uszkodzenie lub zniszczenie przesyłki.

Gwarantujemy terminową dostawę oraz atrakcyjne warunki cenowe, które nadmiernie nie nadwyrężą budżetu zleceniodawcy. Współpracujemy z odpowiednio przeszkolonymi spedytorami, kierowcami i przewoźnikami. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że powierzony nam towar przez cały czas jest w dobrych rękach.

Transport ponadgabarytowy w Opolu oraz innych miastach realizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnej floty pojazdów, ale również wysokiej jakości, trwałych akcesoriów służących starannemu zabezpieczeniu ładunku. Przywiązujemy szczególną uwagę do ostrożności, ponieważ doskonale wiemy, jak istotny dla klientów jest oddawany pod naszą pieczę towar.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!