Transport ponadgabarytowy - Siedlce

Od wielu lat oferujemy swoje usługi w całej Polsce, aby ułatwiać ludziom przewozy różnorodnych ładunków. Jesteśmy specjalistami w branży, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne wykonanie wszystkich zleceń.

Jako TSL Nordic bardzo mocno angażujemy się w każdą ze świadczonych przez nas usług transportowych. Siedlce stanowią jedną z lokalizacji, w której klienci mogą liczyć na przeprowadzenie bezproblemowego przewozu towarów ponadgabarytowych.

Przewóz ładunków, a zwłaszcza tych ponadgabarytowych, jest niemałym przedsięwzięciem logistycznym, wymaga bowiem naprawdę dobrej znajomości wszystkich przepisów nałożonych przez ustawodawcę. Aby realizować tego typu usługi, trzeba również posiadać odpowiednie pozwolenia oraz gruntownie przeszkoloną kadrę, która profesjonalnie przewiezie powierzony firmie towar.

W skład naszej usługi nie wchodzi jedynie transport ponadgabarytowy, lecz także przygotowanie zabezpieczenie go przed wyruszeniem w trasę. Dzięki temu, że zapewniamy możliwość skorzystania z załadunku i rozładunku wykonywanych przez naszych wykwalifikowanych pracowników, klient zyskuje pewność, że cały proces przebiegnie szybko oraz sprawnie.

Transport międzynarodowy Szczecinek

Siedlce – transport ponadgabarytowy. Jak wygląda realizacja tej usługi?

Wprowadzając do swojej oferty usługi transportowe towarów ponadgabarytowych, odpowiadamy na potrzeby klientów z Siedlec i okolic. Jest to możliwość zlecenia przewozu ładunków, których rozmiary wykraczają poza standardowo przyjęte wartości. Oznacza to, że są to towary wymagające do przetransportowania przez specjalny sprzęt.

Co więcej, należy je również dodatkowo zabezpieczyć, aby podczas całej procedury nie stworzyć zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Ponadto do przewozu towarów ponadgabarytowych wymagane są odpowiednie pozwolenia, bez których nie można w ogóle wyruszyć.

Pracownicy naszej firmy TSL Nordic dysponują niezbędną wiedzą przy realizacji zleceń, a także wieloletnim doświadczeniem, które znacznie ułatwia bezpieczny i profesjonalny dowóz towaru do wskazanego miejsca. Jesteśmy także w posiadaniu wszystkich wymaganych zezwoleń i wielu certyfikatów uprawniających nas do świadczenia usługi transportu ponadgabarytowego. Siedlce i okolice to obszar, do którego również możemy dowieźć sporej wielkości ładunek.

Wysokiej jakości usługi transportowe – Siedlce

Wszystkie oferowane usługi świadczymy przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa przewożonego towaru. Nasza firma na rynku istnieje już od wielu lat, co sprawiło, że mieliśmy okazję wykazać się wiele razy, a także wyrobić sobie bardzo pozytywną opinię na rynku.

Ludzie, z których składa się nasza załoga, wyróżniają się profesjonalizmem, a także sporym doświadczeniem. Wszyscy kierowcy zostali gruntownie przeszkoleni. To sprawia, że są przygotowani na każdą trudność, która mogłaby przytrafić się na drodze. Dzięki temu potrafią zachować zimną krew i trzeźwość umysłu w nawet najbardziej stresujących sytuacjach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt
Transport międzynarodowy Poznań
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!