Transport ponadgabarytowy Zabrze

Transport ponadgabarytowy, nazywany również ponadnormatywnym należy do grupy specjalistycznych przewozów ładunków i wymaga odpowiednich działań logistycznych. Niezwykle istotny jest każdy etap spedycji – od przedstawienia przejrzystej wyceny, przez zaplanowanie trasy, wybór odpowiedniego samochodu do transportu, a także załadunek i rozładunek towaru w miejscu docelowym.

Wszystko to możemy już dziś zapewnić mieszkańcom Zabrza, oferując profesjonalny transport ponadgabarytowy, z którego skorzystała już duża część z 4 000 dotychczas obsłużonych klientów.

TSL Nordic – poznaj naszą ofertę

Największą zaletą naszej firmy spedycyjnej TSL Nordic jest staranne zaplanowanie trasy przejazdu, biorąc pod uwagę wszelkie utrudnienia wynikające z wysokości wiaduktów, wąskich i krętych dróg, dużych wzniesień i rond, a także ewentualnych prac remontowych. Dzięki tak wnikliwej analizie nic nie zaskoczy naszych kierowców, którzy są niezawodni i zadbają o każdy etap transportu wielkogabarytowego, aby każdy ładunek dotarł na miejsce zawsze na czas i w nienaruszonym stanie.

Zaufaj profesjonalistom z TSL Nordic

Do transportu wielkogabarytowego niezbędne są pozwolenia i licencje, które uprawniają naszą firmę TSL Nordic do świadczenia usługi transportu ponadgabarytowego. Wszystko załatwimy bez Ciebie i dostarczymy ładunek do miejsca docelowego zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granice. Przed rozpoczęciem współpracy nasi pracownicy przedstawią przejrzystą wycenę, która nie skrywa w sobie dodatkowych kosztów, dzięki czemu z pewnością przekonasz się o naszym profesjonalizmie i wysokiej jakości świadczonych usługach. Już dziś skorzystaj z transportu ponadgabarytowego w Zabrzu.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!