Transport ponadgabarytowy Tarnów

TSL Nordic wyróżnia szeroka oferta usług świadczonych na terenie wielu polskich miast, na przykład w Tarnowie. Jedną z nich jest transport ponadgabarytowy. Zarezerwowany dla bardzo doświadczonego zespołu, gdyż wymaga dysponowania szerokim zapleczem pozwalającym dokładnie zaplanować każdy szczegół transportu oraz w odpowiedni sposób dobrać flotę. Jesteśmy przekonani, że powierzone nam zamówienia to dobra inwestycja. Wykonaliśmy ponad 14000 takich zleceń, przez co zyskaliśmy stałych klientów. Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty.

 tel. 600 900 860

AdobeStock 228011633
truck1

Co wyróżnia transport ponadgabarytowy w TSL Nordic w Tarnowie?

Każde zlecenie, zwłaszcza transportu ponadgabarytowego, planujemy bardzo dokładnie. Na początku bardzo intensywnie działa logistyka, gdyż wolimy unikać niespodzianek na trasie. Pilnujemy wszystkich formalności, ponieważ tego typu transport ich wymaga. Dbamy o szczegóły, dlatego od momentu załadunku do wyładunku wszystko przebiega sprawnie i zgodnie z planem. Transport ponadgabarytowy wykonujemy między innymi, gdy: wysokość jest większa niż 4 metry, szerokość ładunku lub pojazdu przekracza 2,5 metra, długość przyczepy przekracza 18,5 metra lub masa wynosi więcej niż 42 tony.

TSL Nordic to profesjonaliści w swojej branży

Transport ponadgabarytowy w TSL Nordic w Tarnowie to bardzo wymagające, ale i satysfakcjonujące zadanie. Zamówienia na ten transport realizujemy bardzo często, podobnie jak na: przewóz towarów, transport krajowy, transport międzynarodowy czy transport ekspresowy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!