Transport ponadgabarytowy Gdańsk

Krajowy i międzynarodowy transport towarów jest nam niezwykle bliski. Od wielu już lat, świadczymy usługi między innymi z zakresu spedycji, logistyki i transportu. Szczególnym obszarem naszej działalności jest transport ponadgabarytowy z miasta Gdańsk. Przewóz tego typu ładunków jest niezmiernie wymagającą usługą, jednakże bez problemu jesteśmy w stanie sprostać temu zadaniu. Jako godna zaufania firma transportowa, posiadamy odpowiedni sprzęt do transportu, a także zabezpieczenia, konieczne do tak wymagających zleceń.

Nasze usługi transportowe świadczymy między innymi na terenie Poznania, Wrocławia i Koszalina, a także miasta Gdańsk, gdzie oferujemy również transport ponadgabarytowy. Nasi partnerzy, z którymi współpracujemy, dysponują szerokim spektrum środków transportowych, ułatwiających transport ciężarowy zarówno w kraju, jak i za granicą. Służymy również doradztwem i pomocą w zakresie przewozu towarów na terenie Unii Europejskiej i Skandynawii. Jeśli potrzebny jest więc Państwu transport ponadgabarytowy Gdańsk, to chętnie pomożemy znaleźć odpowiednie auto dla towaru, który chcecie Państwo przewieźć.

 tel. 600 900 870

Clipboard01dddd
Fotolia 123569556 Subscription XXLres1

Najwyższej jakości przewozy ponadgabarytowe

Transport ponadgabarytowy, który oferujemy z miasta Gdańsk jest specyficzny pod rozmaitymi względami. Tak naprawdę każdy przewóz jest zupełnie inny i stanowi pewne wyzwanie. Przewożone przez nas materiały mają różne wymiary i ciężar, w związku z czym wymagają często nietypowych rozwiązań.

Dbamy jednak o to, aby w pełni spełnić oczekiwania klienta, w czym pomaga nam elastyczne podejście do każdego zlecenia, profesjonalizm oraz wykwalifikowani pracownicy. Zachęcamy więc do współpracy z naszą firmą.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!