Transport ponadgabarytowy Gliwice

Siedziba Twojej firmy mieści się w Gliwicach, a Ty stajesz przed koniecznością wybrania firmy świadczącej usługi związane z transportem ponadgabarytowym? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz nowoczesne rozwiązania, pozwalające na bezpieczny i sprawny przewóz towarów ponadgabarytowych.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz transportu przęseł mostów, turbin wiatrowych, stalowych konstrukcji, maszyn przemysłowych czy też transformatorów elektrycznych – dla nas nie ma zleceń niemożliwych do wykonania i podejmiemy się każdego wyzwania. Wie o tym ponad 4 000 obsłużonych klientów i 13 000 zrealizowanych zleceń.

TSL Nordic – profesjonalizm, bezpieczeństwo i terminowość

TSL Nordic to profesjonalna firma spedycyjna, której specjalnością jest transport ponadnormatywny. Ten rodzaj usługi polega na przewozie ładunków przekraczających dopuszczalne parametry, dlatego wymaga wieloletniego doświadczenia, zastosowania odpowiednich działań logistycznych. Wszystkie niezbędne działania wchodzą w skład naszej oferty i są doskonale opisane w umowie, w której zawarte są atrakcyjne warunki dotyczące transportu wielkogabarytowego.

Poznaj naszą ofertę i mocne strony

Jesteśmy w stanie zaoferować ponadnormatywny przewóz niskopodwoziowy od punktu odbioru, do miejsc docelowego, z załatwieniem niezbędnych formalności, także zaplanowanie trasy mając na uwadze wszelkie utrudnienia. Zatem jeśli jesteś mieszkańcem Gliwic to już dziś zaufaj TSL Nordic i skorzystaj z profesjonalnego transportu ponadgabarytowego zarówno na terenie kraju, jak i poza nim. Jeśli będziesz potrzebował konkretnego rozwiązania to skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy są gotowi do pomocy.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!