Transport ponadgabarytowy Gliwice

Siedziba Twojej firmy mieści się w Gliwicach, a Ty stajesz przed koniecznością wybrania firmy świadczącej usługi związane z transportem ponadgabarytowym? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz nowoczesne rozwiązania, pozwalające na bezpieczny i sprawny przewóz towarów ponadgabarytowych.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz transportu przęseł mostów, turbin wiatrowych, stalowych konstrukcji, maszyn przemysłowych czy też transformatorów elektrycznych – dla nas nie ma zleceń niemożliwych do wykonania i podejmiemy się każdego wyzwania. Wie o tym ponad 4 000 obsłużonych klientów i 13 000 zrealizowanych zleceń.

TSL Nordic – profesjonalizm, bezpieczeństwo i terminowość

TSL Nordic to profesjonalna firma spedycyjna, której specjalnością jest transport ponadnormatywny. Ten rodzaj usługi polega na przewozie ładunków przekraczających dopuszczalne parametry, dlatego wymaga wieloletniego doświadczenia, zastosowania odpowiednich działań logistycznych. Wszystkie niezbędne działania wchodzą w skład naszej oferty i są doskonale opisane w umowie, w której zawarte są atrakcyjne warunki dotyczące transportu wielkogabarytowego.

Transport ponadgabarytowy w Gliwicach

Czasami zdarza się, że to, co trzeba przenieść w inne miejsce, jest nietypowych bądź po prostu bardzo dużych rozmiarów. W takich sytuacjach profesjonalne firmy oferujące usługi transportowe w Gliwicach – takie, jak nasza – proponują klientom rozwiązanie w postaci przewozu ponadgabarytowe. Polega on na wykorzystaniu odpowiedniego pojazdu, zdolnego pomieścić większe obiekty, do przetransportowania przedmiotów z punktu A do punktu B.

Trzeba też pamiętać, że każdy transport ponadgabarytowy ma charakter specjalistyczny – jak sama nazwa wskazuje, dotyczy on elementów i przedmiotów, które nie mieszczą się na żadnym dopuszczonym do użytku na drogach lądowych pojeździe (wliczając w to standardowe tiry i ciężarówki).

W związku z tym potrzebny jest nie tylko odpowiednio dostosowany samochód. Należy także zatrudnić m.in. specjalnych pilotów. Ci pracownicy, jadąc w niewielkich furgonetkach, nadzorują transport z przodu i z tyłu dużego pojazdu przewożącego ładunek.

Poznaj naszą ofertę i mocne strony

Jesteśmy w stanie zaoferować ponadnormatywny przewóz niskopodwoziowy od punktu odbioru, do miejsc docelowego, z załatwieniem niezbędnych formalności, także zaplanowanie trasy mając na uwadze wszelkie utrudnienia. Zatem jeśli jesteś mieszkańcem Gliwic to już dziś zaufaj TSL Nordic i skorzystaj z profesjonalnego transportu ponadgabarytowego zarówno na terenie kraju, jak i poza nim. Jeśli będziesz potrzebował konkretnego rozwiązania to skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy są gotowi do pomocy. Ponadto serdecznie zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących usług transportowych w Gliwicach i nie tylko. Z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.

Gliwice, transport ponadgabarytowy – zaufaj profesjonalistom!

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale oferując klientom profesjonalne rozwiązania z zakresu transportu ponadgabarytowego. Od samego początku istnienia naszej firmy dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z proponowanej oferty, była jak najbardziej zadowolona ze sposobu, w jaki wykonujemy usługę.

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych kierowców, posiadających odpowiednie doświadczenie i umiejętności, dzięki czemu mamy absolutną pewność, że proponowane przez nas usługi są wykonywane na odpowiednim poziomie. Posiadamy również flotę pojazdów, które przystosowujemy do realizacji tego typu zadań.

Dotychczasowi klienci, którzy zdecydowali się już na skorzystanie z naszych usług, wystawiają nam bardzo pozytywne opinie. Zazwyczaj znajdują się w nich pochwały dla pracowników oraz profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia, a także dotyczące szybkiej realizacji.

Jeśli natomiast chodzi o cenę takich usług, to jest ona zmienna. Ostateczna kwota wynika z wielu czynników, które mają na nią bezpośredni wpływ, m.in. odległość między punktami odbioru oraz docelowym, faktyczny rozmiar gabarytu itp. Jest ona jednak przystępna, w szczególności jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak trudno przetransportować bardzo duże gabaryty samodzielnie.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!