Transport ponadgabarytowy Zielona Góra

Szukasz profesjonalnej i sprawdzonej firmy transportowej w Zielonej Górze lub okolicy, która zajmuje się transportem ponadgabarytowym na terenie Unii Europejskiej? Świetnie trafiłeś! TSL Nordic to przedsiębiorstwo działające od wielu lat w branży transportowej, które może pochwalić się zaufaniem tysięcy zadowolonych klientów – jedną z usług oferowanych przez firmę jest transport ponadgabarytowy, czyli przewóz największych ładunków, których waga lub wymiary odbiegają od obowiązujących standardów. Tego typu operacje wymagają nie tylko wyszkolonej i doświadczonej kadry, ale również specjalnych uprawnień i licencji – TSL Nordic dysponuje i jednym, i drugim! 

 tel. 600 900 860

adr2

Profesjonalizm i terminowość to nasze największe atuty!

Transport ponadgabarytowy to jedna z najtrudniejszych form przewozu towaru, która wymaga przede wszystkim ogromnego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy – w TSL Nordic dokładamy starań, aby każdy transport przebiegał w sposób sprawny i całkowicie bezpieczny oraz docierał do miejsca docelowego w możliwie jak najkrótszym czasie. Nad całym procesem czuwa cały sztab doświadczonych logistyków i spedytorów, którzy monitorują drogę ładunku i na bieżąco usuwają pojawiające się trudności i komplikacje. To jednak nie wszystko! TSL Nordic współpracuje również z wieloma partnerami biznesowymi, dzięki którym może zaoferować klientom jeszcze więcej możliwości związanych z transportem towarów zarówno na gruncie krajowym, jak i zagranicznym – poza transportem ponadgabarytowym oferta obejmuje również transport drobnicowy, całopojazdowy, a nawet opcję transportu ładunków uznawanych za niebezpieczne. 

Clipboard01aaaa

Transport ponadgabarytowy, Zielona Góra – dlaczego warto wybrać akurat naszą ofertę?

Jesteśmy wiodącą firmą świadczącą usługi transportu ponadgabarytowego w Zielonej Górze. Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Otóż nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół jest gotów pomóc klientom na każdym etapie realizacji zlecenia. Nie tylko udostępniamy aktualne położenie ładunku, ale również kontaktujemy się w imieniu zleceniodawcy z danym kierowcą, dostarczając tym samym szczegółowe informacje na temat przewozu.

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, składającą się wyłącznie z pewnych, sprawdzonych i świetnie utrzymanych samochodów. Nasze auta są w pełni dostosowane do transportu dużych, ciężkich czy nietypowych ładunków, dzięki czemu pozwalają nam wykonywać obowiązki w sposób bezpieczny, a zarazem zgodny z obowiązującymi przepisami. 

Transport ponadgabarytowy, Zielona Góra – co jeszcze nas wyróżnia?

Z pewnością wyróżnia nas fakt, iż dokładnie planujemy trasy przewozu dużych gabarytów, uwzględniając wszelkie ograniczenia i trudności na drodze. W miarę możliwości omijamy ostre zakręty, wąskie uliczki czy niebezpieczne wzniesienia, zapewniając tym samym  płynny, a zarazem bezproblemowy przebieg transportu dużych gabarytów w Zielonej Górze.

Dodatkowo nasza firma oferująca przewóz ponadgabarytowy jest elastyczna i stara się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zawsze dostosowujemy świadczone usługi do indywidualnych potrzeb zleceniodawców. Bez względu na rozmiar, wagę czy specyfikę ładunku mamy odpowiednie rozwiązania, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Ponadto zawsze chętnie odpowiadamy na pytania zleceniodawców, rozwiewamy ich wątpliwości i dzielimy się swoją wiedzą.

Warto również zaznaczyć, że bezpieczeństwo jest dla nas jednym z głównych priorytetów. Zawsze przestrzegamy obowiązujących przepisów prawa i dbamy o prawidłowe zabezpieczenie ładunków podczas transportu ponadgabarytowego w Zielonej Górze. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że ich towary dotrą do wyznaczonego punktu w nienaruszonym stanie.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!