Transport ponadgabarytowy Poznań

Nasza firma spedycyjna od wielu lat zajmuje się różnego rodzaju transportem. Oferujemy między innymi transport międzynarodowy, jak i krajowy. Jednym z obszarów naszej działalności jest transport ponadgabarytowy z miasta Poznań. Możemy więc wspomóc logistycznie Państwa działalność. Bez problemu przewieziemy ładunki ponadgabarytowe: konstrukcje stalowe czy rozmaite silniki bądź sprzęty. Nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Zależy nam przede wszystkim na rzetelności, jak i terminowości, aby spełnić wszelkie oczekiwania klientów.

Mamy świadomość, iż w transporcie liczy się szybkość działania, rzetelność oraz gwarancja niezawodności. My to wszystko zapewniamy, organizując transport ponadgabarytowy z miejscowości Poznań. Dodatkowo dbamy również o bezpieczeństwo. Pragniemy, aby wszelkie transportowane przez nas materiały dotarły w nienaruszonym stanie. Do zleceń podchodzimy w sposób elastyczny, albowiem mamy świadomość, iż często wymagają one specjalnego podejścia. Wiemy, że transport ponadgabarytowy Poznań jest szczególnie wymagający i dlatego zawsze starannie przygotowujemy realizację.

 tel. 600 900 860

Clipboard01res
Fotolia 124447756 Subscription XXLres

Przewozy nadgabarytowe w naszej firmie

Wiemy, iż branża związana z transportem oraz spedycją jest nie tylko bardzo dynamiczna, ale równocześnie niezmiernie wymagająca i dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób rzetelny, aby móc spełnić oczekiwania Klientów.

Od wielu lat organizujemy spedycję ponadgabarytową i znamy nie tylko potrzeby naszych Klientów, lecz wiemy także jak właściwie przygotować się do zlecenia, aby można było je sprawnie wykonać. TSL Nordic z chęcią podejmie się wszelkich zleceń z zakresu usług transportowych i to zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!