Transport ponadgabarytowy Poznań

Nasza firma spedycyjna od wielu lat zajmuje się różnego rodzaju transportem. Oferujemy między innymi transport międzynarodowy, jak i krajowy. Jednym z obszarów naszej działalności jest transport ponadgabarytowy z miasta Poznań. Możemy więc wspomóc logistycznie Państwa działalność. Bez problemu przewieziemy ładunki ponadgabarytowe: konstrukcje stalowe czy rozmaite silniki bądź sprzęty. Nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Zależy nam przede wszystkim na rzetelności, jak i terminowości, aby spełnić wszelkie oczekiwania klientów.

Mamy świadomość, iż w transporcie liczy się szybkość działania, rzetelność oraz gwarancja niezawodności. My to wszystko zapewniamy, organizując transport ponadgabarytowy z miejscowości Poznań. Dodatkowo dbamy również o bezpieczeństwo. Pragniemy, aby wszelkie transportowane przez nas materiały dotarły w nienaruszonym stanie. Do zleceń podchodzimy w sposób elastyczny, albowiem mamy świadomość, iż często wymagają one specjalnego podejścia. Wiemy, że transport ponadgabarytowy Poznań jest szczególnie wymagający i dlatego zawsze starannie przygotowujemy realizację.

 

Clipboard01res
Fotolia 124447756 Subscription XXLres

Przewozy nadgabarytowe w naszej firmie

Wiemy, iż branża związana z transportem oraz spedycją jest nie tylko bardzo dynamiczna, ale równocześnie niezmiernie wymagająca i dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób rzetelny, aby móc spełnić oczekiwania Klientów.

Od wielu lat organizujemy spedycję ponadgabarytową i znamy nie tylko potrzeby naszych Klientów, lecz wiemy także jak właściwie przygotować się do zlecenia, aby można było je sprawnie wykonać. TSL Nordic z chęcią podejmie się wszelkich zleceń z zakresu usług transportowych.

Transport ponadgabarytowy Poznań – flota

Nasza nowoczesna flota stanowi solidną podstawę naszej działalności transportowej. Dzięki niej jesteśmy w stanie obsłużyć różnorodne projekty transportu ponadgabarytowego, niezależnie od skomplikowania przewożonych ładunków. Współpracujemy jedynie z profesjonalnymi kierowcami, których doświadczenie w branży transportowej gwarantuje terminowość dostaw i niezawodność usług.

Czytaj więcej

Transport ponadgabarytowy Poznań – bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Działamy z pełnym poszanowaniem obowiązujących norm i przepisów, co obejmuje również przepisy dotyczące bezpieczeństwa transportu ponadgabarytowego. Nasza flota spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, a nasi kierowcy są przeszkoleni w celu zapewnienia bezpiecznego przewozu nawet najbardziej wymagających ładunków.

Transport ponadnormatywny Poznań – międzynarodowy i krajowy

Nasza oferta obejmuje zarówno transport ponadgabarytowy na obszarze Polski, jak i międzynarodowy transport ponadgabarytowy, obsługujący kraje europejskie. Oferujemy przewóz ładunków o nietypowych wymiarach i masie, a także zajmujemy się organizacją wszelkich formalności i uzyskiwaniem niezbędnych zezwoleń związanych z transportem ponadgabarytowym.

Działamy terminowo, profesjonalnie i zawsze z poszanowaniem obowiązujących przepisów. Jesteśmy niezawodnym partnerem w transporcie ponadgabarytowym, gotowym do spełnienia wszelkich oczekiwań.tel. 600 900 860

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!