Transport ponadgabarytowy Płock

Dla mieszkańców Płocka przygotowaliśmy znakomitą ofertę transportu ponadgabarytowego. W firmie TSL Nordic dysponujemy wszelkimi pozwoleniami i licencjami uprawniającymi nas do tej formy przewozu, która stanowi najtrudniejszy i zarazem najbardziej wymagający rodzaj transportu krajowego i międzynarodowego.

Wielogodzinne planowanie pozwala nam na świadczenie usług transport ładunków ponadnormatywnych na wszystkich trasach. Dlatego skorzystaj już dziś z naszej oferty i skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Transport ponadgabarytowy w Płocku? Jedynie w firmie TSL Nordic!

Transport wielkogabarytowy różni się od standardowego wymiarem i masą przewożonego ładunku, który znacznie przekracza ogólnie przyjęte normy. Wystarczy, aby została przekroczona szerokość, długość, wysokość lub waga, aby tradycyjny przewóz został, wedle prawa, przekształcony na transport ponadnormatywny. A to stawia przed przewoźnikiem ogromne przeszkody, między innymi tyczące się przyjętej trasy, którą przygotowujemy w oparciu o wymiary transportowanego ładunku. Podczas wielogodzinnych przygotowań planujemy trasę omijając ciasne skrzyżowania i zakręty oraz miejsce uliczki, a także mosty o niskiej nośności czy przeprawy promowe. To wymagające zadanie, które warto zlecić jedynie firmie TSL Nordic.

Poznaj również inne zalety TSL Nordic

Jesteśmy fachowcami i profesjonalistami, którzy kwestię transportu wielkogabarytowego znają od podszewki. Przebyliśmy z największymi ładunkami ponadnormatywnymi wiele tysięcy kilometrów realizując około 13 000 zleceń, w tym także tych, których nie podjęła się żadna inna firma świadcząca usługi logistyczne. Posiadamy także ofertę transportu z pilotem. Jeśli zatem jesteś mieszkańcem Płocka i poszukujesz dobrego partnera do transportu specjalnego – nie szukaj dalej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skontaktowania się z naszą firmą pod adresem e-mail bądź numerem telefonu.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!