Transport ponadgabarytowy Tychy

Dla mieszkańców miasta Tychy przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, w której znajduje się między innymi profesjonalny transport gabarytowy. Nasze usługi świadczymy zarówno niewielkim firmom, jak i dużym przedsiębiorstwom, oferując indywidualne podejście do każdego klienta.

Dotychczas zrealizowaliśmy blisko 13 000 transportów, a także zyskaliśmy zaufanie ponad 4 000 klientów, a wieloletnie doświadczenie w spedycji krajowej i międzynarodowej pozwoliło nam na oferowanie najlepszych warunków współpracy i stosowanie nowoczesnych rozwiązań podczas każdego zlecenia.

Szybko, bezpiecznie i profesjonalnie – transport ponadgabarytowy TSL Nordic

Nasze działania dotyczące transportu ponadnormatywnego są zawsze kompleksowe, dlatego możesz mieć pewność, że spełnimy wszelkie oczekiwania i potrzeby. Transport wielkogabarytowy dotyczy towarów, których waga i wymiary przekraczają standardowe normy, co wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, które pozwolą na przeprowadzenie sprawnego i bezpiecznego przewozu ładunków o dużym tonażu.

Dokładnie zaplanowana logistyka

Transport ponadgabarytowy jest przez nas dokładnie planowany, biorąc pod uwagę wszelkie utrudnienia. Ponadto nasza flota jest doskonale wyposażona i na bieżąco serwisowana, dzięki czemu po drodze naszych kierowców nie spotka żadna niespodzianka, a sam ładunek dotrze zawsze na czas i w nienaruszonym stanie. Dodatkowo dysponujemy wszelkimi pozwoleniami i licencjami, niezbędnymi do świadczenia usług transportu ponadnormatywnego, a także umożliwiamy transport z pilotem, który znacznie ułatwia przewóz i doskonale dba o bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nie tylko mieszkańców Tychów, ale także klientów z całej Polski.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!