Transport ponadgabarytowy Świętokrzyskie

Przewóz towarów o bardzo dużych rozmiarach często bywa problematyczny i wymaga dobrego planu logistycznego. Mowa tutaj o ładunkach, których rozmiary wykraczają poza skalę czy po prostu nie mieszczą się do pojazdów, które na co dzień poruszają się po drogach, w tym TIR-ów. Do takich przewozów wykorzystuje się maszyny do zadań specjalnych, którymi kierują ludzie posiadający odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie.

Transport wielkogabarytowy w świętokrzyskim, tak jak w wielu innych województwach w naszym kraju, musi być realizowany przez profesjonalistów – z tego względu proponujemy usługi w tym obszarze. Jeżeli zaszła potrzeba zrealizowania przewozu ładunku, który nie zmieści się w żaden standardowy pojazd, to jest właściwe miejsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Profesjonalny transport ponadgabarytowy – świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie to jeden z wielu regionów, który jest w zasięgu profesjonalnych usług TSL Nordic w zakresie transportu ponadgabarytowego. Jako lider w branży oferujemy skrojone na miarę rozwiązania opatrzone obopólnie korzystną umową. Terminowość to jedna z cech, na które stawiamy w pierwszej kolejności, zarówno realizując transport ponadnormatywny krajowy, jak i zagraniczny. Docieramy do takich państwa jak Łotwa, Czechy, Dania, Malta, Niemcy Wielka Brytania, Portugalia, Rumunia, czy Słowenia. Wszelkie warunki ustalamy przed wyjazdem towaru, dzięki czemu nasi klienci zawsze mają świadomość, kiedy towar dojedzie na rozładunek oraz jaki będzie koszt usługi.

Elementy mostów, tuneli, skrzyżowań, zbiorniki, ciężkie maszyny czy specjalistyczny sprzęt, to tylko kilka przykładów ładunków wysyłanych transportem ponadgabarytowym z województwa świętokrzyskiego. Dzięki zastosowaniu odpowiednich działań logistycznych i nieprzerwanej kontroli nad przebiegiem trasy zyskujemy coraz więcej klientów zainteresowanych przewozem ładunków przekraczających dopuszczalne parametry standardowych przesyłek. Zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie, konsultacji ze specjalistami i wypróbowania naszych usług już dziś.

tranzyt2

Świętokrzyskie, transport ponadgabarytowy – dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na rynku już od wielu lat, zapewniając klientom dostęp do wysokiej jakości usług transportowych różnego rodzaju. Od samego początku naszego funkcjonowania dbamy o to, aby każda osoba, która zgłosi się do nas po pomoc w przewiezieniu towarów ponadgabarytowych i nie tylko, mogła mieć pewność, że powierzony nam ładunek dotrze z punktu A do punktu B w wyznaczonym terminie, odpowiednio zabezpieczony na czas podróży.

Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów, które bez problemu radzą sobie z nawet bardzo dużymi ładunkami. Do tego dysponujemy dopracowanymi systemami logistycznymi, które umożliwiają nam sprawną realizację zleceń. Osoby, które zdecydowały się skorzystać z naszych propozycji, są bardzo zadowolone z podjętych decyzji. Wystawiają nam pozytywne opinie, często chwaląc punktualność, profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.

Jeżeli zaistniała potrzeba skorzystania z pomocy profesjonalistów w zakresie przewiezienia swojego ładunku, a jednocześnie klient chce mieć pewność, że dojedzie on bezpiecznie we wskazane miejsce, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. W trakcie rozmowy ustalimy szczegóły współpracy, a także z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej pracy.

Kontakt
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!