Transport ponadgabarytowy Jaworzno

Transport to bardzo wymagająca branża, w której należy uwzględnić wiele czynników. Najbardziej rygorystyczny pod wieloma względami jest jednak transport ponadgabarytowy. Warto podkreślić, że nasza firma, działająca m.in. w Jaworznie, jako jedna z niewielu realizuje zamówienia tego typu. Są one niezwykle trudne, dlatego transport ten wymaga sporego zaangażowania oraz odpowiedniego przygotowania. Przekonaj się, jak pracują profesjonaliści!

 tel. 600 900 870

truck2

Profesjonalny transport ponadgabarytowy

Transport ponadgabarytowy zazwyczaj wykonujemy dla firm działających w przemyśle ciężkim oraz w branży budowlanej. Należy jednak zauważyć, że w tym przypadku najważniejsza jest dla nas wielkość przedmiotu oraz trasa, jaką musi pokonać. Dlatego, zanim nasi doświadczeni kierowcy wraz z pilotem ruszą w trasę, przygotowujemy cały plan transportu. To bardzo ważne, gdyż zależy nam na profesjonalnej obsłudze od początku do końca każdego zlecenia. Dla nas jakość ma znaczenie!

Najlepszy transport zapewni TSL Nordic

Transport ponadgabarytowy w TSL Nordic w Jaworznie to jedna z wielu usług, jakie oferujemy naszym klientom. Zajmujemy się również: przewozem towarów, transportem ekspresowym, transportem międzynarodowym, logistyką oraz spedycją. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno przewozu całopojazdowego, jak i drobnicowego. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!