Transport ponadgabarytowy Łódź

Transport gabarytowy należy do najbardziej wymagających, głównie ze względu na nieporęczny i czasami również ciężki ładunek, który stawia wiele wymagań danemu przewoźnikowi.

Nie obawiamy się ich w TSL Nordic – najlepszej firmie spedycyjnej świadczącej usługi transportu ponadgabarytowego. Przez wiele lat naszego istnienia zrealizowaliśmy terminowo 13 000 zleceń dla 4 000 klientów i przez ten czas zyskaliśmy ogromne doświadczenie. Dla mieszkańców Łodzi przygotowaliśmy znakomitą ofertę – poznaj ją bliżej już dziś.

Transport ponadgabarytowy – wybierz dobrego przewoźnika

Transport ponadnormatywny jest regulowany prawnie i występuje wtedy, kiedy szerokość pojazdu wynosi więcej niż 2,5 metra, gdy długość naczepy lub przyczepy przekraczają kolejno 16,5 oraz 18,5 metra lub gdy wysokość jest większa niż 4 metry, a także gdy waga przekracza 42 tony. Przez wielkość i bardzo dużą trudność w manewrowaniu tak załadowanym pojazdem, od firmy transportowej wymaga się mnóstwa doświadczenia i planowania. W TSL Nordic przygotowujemy trasę jeszcze przed rozpoczęciem działań, aby ominąć zwężenia, mosty i inne utrudnienia na drodze. Warto bowiem wiedzieć, że zawrócenie pojazdem z ładunkiem ponadgabarytowym jest praktycznie niemożliwe.

Poznaj inne zalety transportu ponadgabarytowego TSL Nordic

W firmie TSL Nordic przykładamy także ogromną uwagę do zadowolenia naszych klientów, dlatego informujemy ich o przebiegu transportu wielkogabarytowego, jak i aktualnego statusu czy przewidywanego terminu dotarcia do miejsca docelowego. Staramy się także, aby zawsze realizacja była terminowa, a ładunek – w pełni bezpieczny. Nasi pracownicy doskonale znają mechanikę i trudności podczas transportu ponadnormatywnego. Jeśli jesteś mieszkańcem Łodzi i poszukujesz możliwości transportu ponadgabarytowego, koniecznie skorzystaj z oferty TSL Nordic.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!