Transport ponadgabarytowy Dąbrowa Górnicza

Transport ponadgabarytowy, zwany również ponadnormatywnym, należy do najtrudniejszych. Wymaga wielu godzin przygotowań, planowania i podejmowania ważnych decyzji, a jego sukces zależy głównie od doświadczenia danego przewoźnika oraz od profesjonalnej kadry.

Wiemy o tym doskonale w firmie transportowej TSL Nordic i oferujemy najlepszą formę transportu gabarytowego. Koniecznie poznaj naszą ofertę jeśli jesteś mieszkańcem Dąbrowy Górniczej.

TSL Nordic – zalety i przewaga naszej firmy

Jedną z naszych największych zalet jest znakomite planowanie trasy przejazdu. Jak wiemy, transport wielkogabarytowy występuje wtedy, kiedy wymiary ładunku wraz z pojazdem przekraczają ogólnie przyjęte normy, mówi o tym bezpośrednio rozporządzenie prawne. To oznacza, iż na drogach publicznych kierowca napotka mnóstwo problemów, których my – jako organizatorzy trasy – musimy za wszelką cenę uniknąć. Ominąć wąskie uliczki, ostre zakręty i ciasne skrzyżowania, a także mosty z niewystarczającą dopuszczalną masą poruszających się po nim pojazdów. My jako firma TSL Nordic dbamy o to, by trasa nie miała dosłownie żadnych niespodzianek.

Poznaj także inne zalety naszej firmy TSL Nordic

Do transportu wielkogabarytowego niezbędne są pozwolenia i licencje, a w niektórych przypadkach również obecność pilota na każdym etapie przewozu. W formie TSL Nordic zapewniamy wszystko to, co niezbędne do zrealizowania transportu ponadgabarytowego. Każdą współpracę rozpoczynamy od podpisania korzystnego kontraktu, a nasi pracownicy stale doglądają stanu przewożonego ładunku, jak i jego zgodności z zamówieniem. Dlatego jeśli jesteś mieszkańcem Dąbrowy Górniczej, już dziś skorzystaj z transportu ponadgabarytowego. Gwarantujemy terminową dostawę oraz bezpieczne dotarcie ładunku do celu.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!