Transport ponadgabarytowy Katowice

Każdy transport ponadgabarytowy wymaga kompleksowych rozwiązań, do których zalicza się zarówno odbiór towaru i jego dostarczenie do miejsca docelowego, jak i staranne zaplanowanie trasy oraz zapewnienie najwyższej jakości usług.

W naszej firmie spedycyjnej TSL Nordic oferujemy szeroki zakres usług, które dostępne są między innymi dla klientów pochodzących z Katowic. Już dziś skorzystaj z profesjonalnego transportu ponadnormatywnego, który zapewni dotarcie ładunku na czas i w nienaruszonym stanie.

Na czym polega transport ponadgabarytowy?

Transportem ponadgabarytowym, nazywanym również ponadnormatywnym, nazywamy przewóz towarów o niestandardowych wymiarach i często także dużym tonażu. Do takich materiałów można zaliczyć transport maszyn budowlanych, przemysłowych i rolniczych, konstrukcji stalowych, elektrowni wiatrowych i ich elementów, a także przęsła mostów czy też transformatorów elektrycznych. W naszej firmie TSL Nordic oferujemy nie tylko sam transport wielkogabarytowy, ale także załadunek i rozładunek towaru, zapewniamy również każdorazowo bezpieczny i terminowy przewóz. Dokładnie planujemy każdą trasę, a także przygotowujemy jej cały zarys i dobieramy odpowiedni pojazd, dzięki czemu transport ponadgabarytowy przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Transport ponadgabarytowy wymaga odpowiednich zezwoleń

W naszej firmie dysponujemy odpowiednimi zezwoleniami, które regulują warunki transportu wielkogabarytowego. Dzięki temu jako zleceniodawca nie będziesz musiał o nic się martwić – wszystko załatwimy za Ciebie. Wystarczy, że podasz nam termin, rodzaj ładunku, miejsca docelowe, a my w kilka chwil przygotujemy kompleksową wycenę naszych działań, zapewniając atrakcyjne warunki. Oferujemy także transport ponadgabarytowy z pilotem, który odbywa się zawsze wyspecjalizowanymi pojazdami w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!