Transport ponadgabarytowy Bydgoszcz

Jesteśmy firmą transportową TSL Nordic i z dumą prezentujemy ofertę transportu ponadgabarytowego. Dotychczas zrealizowaliśmy około 13 000 transportów i zyskaliśmy mnóstwo doświadczenia obsługując 4 000 klientów.

Jesteśmy profesjonalną firmą i posiadamy wszelkie licencje oraz pozwolenia niezbędne do realizowania transportu ponadnormatywnego. Jeśli jesteś mieszkańcem Częstochowy i poszukujesz tego rodzaju spedycji – nie szukaj dalej, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Nasz profesjonalizm to gwarancja Twojego sukcesu!

Transport ponadgabarytowy to jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających form przewozu towarów – do tego typu operacji angażuje się nie tylko profesjonalnych kierowców, ale również pilotów na trasie oraz cały sztab logistyków i spedytorów, którzy mają za zadanie czuwać nad prawidłowym przebiegiem transportu. Firma TSL Nordic oferuje profesjonalny i całkowicie bezpieczny przewóz największych ładunków, których rozmiary wykraczają poza normy przewidziane prawnie – są to towary bardzo długie, bardzo szerokie lub ładunki o masie przekraczającej 42 tony. Przedsiębiorstwo posiada wszelkie niezbędne pozwolenia i licencje wymagane przy tego typu transportach – firma dysponuje również nowoczesną flotą pojazdów oraz wykwalifikowanym personelem, w tym doświadczonymi kierowcami i pilotami, dzięki którym przewóz ładunków odbywa się w sposób bezpieczny i możliwie jak najszybszy. 

Postaw na wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę!

TSL Nordic to prężnie działająca firma transportowa istniejąca na polskim rynku od wielu lat – przedsiębiorstwo posiada oddziały stacjonarne na terenie całego kraju, w tym również w Bydgoszczy. Oferta firmy skierowana jest głównie do firm o różnych profilach działalności i obejmuje odbiór towaru bezpośrednio od klienta, bezpieczny i możliwie jak najszybszy transport ładunku oraz dostarczenie go do miejsca docelowego. TSL Nordic oferuje usługi transportowe na najwyższym, światowym poziomie – wśród wielu dostępnych możliwości klienci mogą skorzystać z opcji transportu krajowego i zagranicznego. Przewóz ładunków, również tych ponadgabarytowych odbywa się na terenie Unii Europejskiej – możliwy jest również transport do państw skandynawskich. 

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!