Platformy i lawety

W naszym posiadaniu znajdują się platformy i lawety, dające możliwość przewozu wszelkiego typu pojazdów i maszyn ciężkich. Często wykorzystujemy je do transportu lekkich pojazdów użytkowych, jak również ciężkich maszyn rolniczych lub budowlanych. Olbrzymia ładowność i wytrzymałość oferowanych przez nas platform i lawet zapewnia bezpieczny transport towaru.

 

Niskie zawieszenie lawet oraz ich przystosowanie do przewozu pojazdów sprawiają, iż załadunek oraz przewóz nawet najcięższych maszyn mobilnych okazuje się prosty. Nasze platformy i lawety Gdańsk są wyposażone w wyciągarkę, przez co proces załadunku przebiega wyjątkowo sprawnie.

 

Możemy się pochwalić dużym wyborem platform i lawet,  który pozwala nam zawsze dobrać model odpowiedni do przewozu danego ładunku. Rozmiar dobieramy zawsze optymalnie do maszyn, nie przewożąc niepotrzebnie niewielkich pojazdów na największych platformach. Pragniemy zaznaczyć, że oferowane przez nas platformy i lawety Wrocław czy Poznań spełniają najbardziej wymagające normy bezpieczeństwa.

Sprawdź również transport ponadgabarytowy

 

 tel. 600 900 870

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!