Platformy i lawety

Platformy i lawety w ofercie TSL Nordic

Przewóz ładunków ponadgabarytowych stawia przed firmami transportowymi poważne wyzwania. Jednymi z trudniejszych są zlecenia na transport pojazdów, maszyn rolniczych, budowlanych i innych maszyn ciężkich. Do ich sprawnego przewiezienia najłatwiej jest wykorzystać lawetę lub platformę. Firma TSL Nordic podejmuje się zleceń na transport ładunków o dowolnych parametrach. Dysponując lawetami i platformami o różnej wielkości, świadczy też usługi z zakresu przewozu pojazdów i maszyn ciężkich. Na naszą flotę firmową składają się lawety niskopodwoziowe oraz klasyczne platformy o olbrzymiej ładowności i niezwykłej wytrzymałości. Specjalistyczne naczepy są w pełni dostosowane do transportu pojazdów i ciężkich maszyn mobilnych. Doświadczeni pracownicy służą wsparciem w dopasowaniu lawety lub platformy do konkretnego zlecenia, wybierając opcję najwygodniejszą i najbezpieczniejszą dla klienta oraz dla innych uczestników ruchu drogowego.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Każda laweta i platforma wykorzystywana przez TSL Nordic ma komplet dokumentów dopuszczających ją do użytku na drogach publicznych i potwierdzających jej całkowitą sprawność. Doskonały stan techniczny to jeden z warunków skutecznego transportu innych pojazdów. Przystosowanie do udźwigu ponadgabarytowych i szczególnie ciężkich ładunków wymaga od nas regularnej kontroli stanu pojazdów i ich profesjonalnej konserwacji. Obsługujący je kierowcy to doświadczeni pracownicy, którzy potrafią dostosować sposób prowadzenia pojazdu do wiezionego załadunku. Ich precyzja i czujność to kolejne elementy składające się na bezpieczny i sprawny transport tak wymagających towarów. Istotna jest również dbałość o odpowiednie zabezpieczenia. Nasi pracownicy stosują do tego specjalistyczne pasy mocujące, a w razie możliwości, korzystają z blokad w pojazdach i maszynach. Służymy również pomocą w załatwieniu zezwoleń na transport niestandardowych, ponadgabarytowych ładunków drogami publicznymi.

Możliwości zastosowania platform i lawet transportowych

TSL Nordic korzysta z najlepiej wyposażonych pojazdów transportowych, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę przewozu każdego ładunku. Bogata flota pozwala dopasować lawety pod względem rozmiaru w taki sposób, aby transport był bezpieczny, a do tego ekonomiczny. Dostosowanie platformy do wielkości ładunku umożliwia obniżenie kosztów przewozu. Nasze platformy z wyciągarkami sprawiają, że transport na lawecie jest dogodny, a załadunek i rozładunek towaru nie sprawia problemów. Szerokie możliwości zastosowania wyspecjalizowanej floty stanowią ofertę korzystną m.in. dla komisów samochodowych, firm budowlanych i zakładów produkcyjnych. Dobry stan i wydajność pojazdów, którymi dysponuje TSL Nordic, pozwala wykorzystywać je do zleceń blisko- i dalekobieżnych. Pomożemy przewieźć dowolny ładunek tak daleko, jak jest to konieczne!

Sprawdź również transport ponadgabarytowytel. 600 900 860

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!