Transport chłodnie 13,6

Zajmujemy się transportem każdego typu ładunku, w tym również towaru wymagającego szczególnej troski. Chłodnie 13,6, którymi dysponujemy, dają możliwość przewożenia żywności oraz wszelkich innych produktów przechowywanych zwykle w warunkach chłodniczych. Zapewniamy pełen profesjonalizm, stąd też mogą być Państwo pewni, iż podczas transportu nie dojdzie do przerwania łańcucha chłodniczego.

 

 Przeznaczone do przewozu wrażliwych towarów chłodnie 13,6 Gdańsk, które oferujemy, wyposażono w regulator temperatury. Tym samym jesteśmy w stanie dostosować warunki przewozu do towaru, tworząc doskonałą przestrzeń dla produktów mrożonych, jak i wymagających przechowywania w lekkim chłodzie.

 

Jeżeli tym co Państwa interesuje, są chłodnie 1,6 Koszalin czy Gdańsk, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę. Dzięki posiadaniu na stanie licznych chłodni o dużej pojemności jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. Dysponujemy również wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy zawsze chętnie doradzą, jak rozwiązać kwestię przewozu poszczególnych towarów.

 

Sprawdź również transport ponadgabarytowy

 tel. 600 900 870

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!