Transport chłodnie

Transport chłodniczy dla wymagających

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i owocna współpraca z najlepszymi przewoźnikami sprawia, że przyjmujemy zlecenia transportowe na chłodnie. W warunkach chłodniczych najczęściej przewożona jest żywność, czyli produkty, które muszą dotrzeć w miejsce docelowe świeże i zdatne do spożycia. Kompleksowe podejście do klienta i pełen zakres temperatur pozwala również na przewóz leków. Transport międzynarodowy oparty o chłodnie 13,6 choć jest wciąż rozwijającym się segmentem, daje ogrom możliwości. Przygotowane przez nas rozwiązania to nie tylko terminowość i dbałość o ładunek, ale również duża oszczędność dla naszych klientów, w tym dla Ciebie. Nie musisz kupować samochodów zapewniających transport chłodniczy na własność, jeśli na co dzień ich nie potrzebujesz. Tym samym zapewniasz sobie rozwój i możliwość nawiązania kontaktów z nowymi kontrahentami bez ponoszenia zbędnych, codziennych kosztów utrzymania pojazdów. Spedycja międzynarodowa TSL Nordic to przede wszystkim profesjonalizm, z którego czerpać będziesz już od pierwszej minuty współpracy z nami. Zapewniamy zdecydowanie najlepsze warunki chłodnicze dla wrażliwych towarów.

TSL Nordic – firma transportowa o ogromie możliwości

Firmy transportowe oferujące chłodnie zazwyczaj ograniczają się do jednego typu usług. W TSL Nordic jest zupełnie inaczej. Niezwykle rozbudowana sieć spedycyjna to nie tylko transport oparty o chłodnie, ale również transport ponadgabarytowy, drobnicowy, ciężarowy oraz specjalistyczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Twojej firmie płynność działania i otworzyć ją nowe możliwości współpracy na nieznanym Ci dotąd obszarze. Dysponujemy chłodniami o różnej pojemności wyposażone w regulator temperatury, dzięki którym możesz na bieżąco kontrolować, czy panująca wewnątrz temperatura jest optymalna dla Twojego towaru. Potrzebujesz bardzo niskich temperatur dla produktów mrożonych? A może zależy Ci na lekkim chłodzie, który jedynie pozwoli zachować wartości odżywcze i wygląd żywności w nienaruszonym stanie? TSL Nordic to niezawodna firma specjalizująca się w transporcie chłodniczym, dzięki której przewieziesz każdy towar. Nasza wykwalifikowana kadra z chęcią pomoże Ci w doborze optymalnego rozwiązania. Gwarantujemy wysoką jakość usług i atrakcyjne warunki finansowe. Zapraszamy do współpracy!

Transport – chłodnie

Organizujemy transport zarówno tradycyjny, jak i specjalistyczny, wymagający zapewnienia określonych warunków. W tej drugiej kategorii mieści się naturalnie transport za pomocą chłodni. Okazjonalny przewóz większej partii żywności? A może dopiero zaczynasz działalność z tym związaną i nie jesteś pewien, czy będziesz ją kontynuować? Zleć to TSL Nordic! Mamy duże doświadczenie w organizowaniu transportu chłodniami nawet na duże odległości.

Transport żywności i leków

Żywność jest szczególnie wrażliwym rodzajem towaru. Zarówno nabiał, mięso, owoce, jak i wiele innych jej rodzajów przechowywać należy w niezmiennej, ściśle określonej temperaturze. Współpracujemy z kierowcami, którzy od lat zajmują się prowadzeniem samochodów dostawczych typu chłodnia. Transport tego typu wymaga stałej kontroli nad wieloma czynnikami, jakie nie są brane pod uwagę podczas przewożenia mniej wrażliwych towarów. Korzystając z TSL Nordic, wiesz, że Twój wymagający ładunek, jak właśnie świeże produkty żywnościowe, leki lub substancje przewożone na przykład do laboratorium, wymagające utrzymania ich w odpowiedniej temperaturze, są w najlepszych rękach. Transport chłodniami w TSL Nordic to nieustający, fachowy nadzór ze strony zespołu specjalistów nad Twoimi wyjątkowymi ładunkami. Zanim wszystko dotrze na miejsce, możesz spokojnie zająć się swoim biznesem!

 

Sprawdź również transport ponadgabarytowy

 tel. 600 900 860

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!