Transport ciągników

Sprzęt ciężki, wielkogabarytowy, jest szczególnie wymagający, jeżeli chodzi o transport. Niezbędne są odpowiednich rozmiarów, znoszące najwyższe obciążenia naczepy, a także profesjonalne zabezpieczenia i obsługa. Dysponujemy tym wszystkim, przez co możemy Państwu zaoferować fachowy transport ciągników Poznań. Posiadamy zezwolenia, dzięki którym transportujemy maszyny na terenie Polski, jak i poza granice kraju.

 

Szczególnie zagraniczny transport ciągników cieszy się dużym zainteresowaniem. Na tle konkurencji, nasza firma wyróżnia się w tej kwestii pod kątem szybkości transportu, nie rezygnując przy tym z wysokich standardów bezpieczeństwa. Tym samym ułatwiamy polskim firmom inwestycje zagraniczne, nie zmuszając ich do zwlekania z rozpoczęciem prac z powodu niedostarczonego sprzętu.

 

Transport ciągników Wrocław wykonujemy, korzystając z odpowiednich platform z najazdami. Pozwalają one w stosunkowo prosty sposób załadować ciężkie ciągniki. Oszczędzamy zatem czas nie tylko na transporcie, ale już podczas załadunku.

 

Sprawdź również spedycja międzynarodowa

 tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!