Transport ciągników

Sprzęt ciężki, wielkogabarytowy, jest szczególnie wymagający, jeżeli chodzi o transport. Niezbędne są odpowiednich rozmiarów, znoszące najwyższe obciążenia naczepy, a także profesjonalne zabezpieczenia i obsługa. Dysponujemy tym wszystkim, przez co możemy Państwu zaoferować fachowy transport ciągników Poznań. Posiadamy zezwolenia, dzięki którym transportujemy maszyny na terenie Polski, jak i poza granice kraju.

 

Szczególnie zagraniczny transport ciągników cieszy się dużym zainteresowaniem. Na tle konkurencji, nasza firma wyróżnia się w tej kwestii pod kątem szybkości transportu, nie rezygnując przy tym z wysokich standardów bezpieczeństwa. Tym samym ułatwiamy polskim firmom inwestycje zagraniczne, nie zmuszając ich do zwlekania z rozpoczęciem prac z powodu niedostarczonego sprzętu.

 

Transport ciągników Wrocław wykonujemy, korzystając z odpowiednich platform z najazdami. Pozwalają one w stosunkowo prosty sposób załadować ciężkie ciągniki. Oszczędzamy zatem czas nie tylko na transporcie, ale już podczas załadunku.

 

Sprawdź również spedycja międzynarodowa

 tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!