Transport kombajnów

Osoby sprzedające sprzęt rolniczy niejednokrotnie zastanawiają się, jak bezpiecznie i w pełni legalnie przewieźć ładunek. Kombajn to ogromna maszyna, której nie można przewieźć w klasyczny sposób bez przygotowania odpowiedniej dokumentacji. TSL Nordic to firma specjalizująca się w dostawie maszyn rolniczych, w tym kombajnów, posiadająca wszelkie niezbędne zezwolenia potrzebne do realizacji Twojego zamówienia. Sprawdź, co mamy do zaoferowania!

Jak zorganizować transport kombajnu?

Przewóz maszyn rolniczych podlega transportowi ponadgabarytowemu, do którego realizacji potrzebne jest otrzymanie specjalnych pozwoleń. Korzystając z usług firmy TSL Nordic, możesz zdobyć wszystkie niezbędne dokumenty. Wystarczy, że złożysz odpowiednie zlecenie, a dostarczymy ładunek w wyznaczone miejsce. Warto zaznaczyć, że oferujemy o wiele więcej niż tylko przewóz kombajnów zbożowych. Realizując zamówienie, zapewniamy także załadunek oraz rozładunek sprzętu. Dzięki temu masz pewność, że maszyna zostanie prawidłowo zainstalowana na platformie i zabezpieczona.

U nas zamówisz transport kombajnu typu bizon w dowolne miejsce w Polsce, a także poza granicami kraju. Posiadamy na tyle elastyczną i kompleksową flotę pojazdów, że jesteśmy w stanie obsłużyć praktycznie każdego klienta. Nie ważne, jakie konkretnie wymiary ma dana maszyna. Otwieramy przed Tobą nowe możliwości.

Jakie maszyny możemy jeszcze przetransportować?

Przewóz kombajnu typu bizon, czy dostawa kombajnu zbożowego to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Jesteśmy profesjonalną firmą zatrudniającą szereg wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia zajmują się przygotowywaniem dokumentacji, tras i ładunków do przewozu. Domeną firmy TSL Nordic jest prężnie rozwijająca się w ostatnim czasie logistyka krajowa oraz międzynarodowa. W zakresie naszych usług znajduje się transport maszyn rolniczych, budowlanych, górniczych, stolarskich, wojskowych, czy drogowych.

Przyczepy rolnicze, młocarnie czy ciągniki z uwagi na swoje rozmiary i wagę nie podlegają klasycznym usługom spedycyjnym. W TSL Nordic możesz liczyć na fachową pomoc, w ramach której dostosowujemy ofertę do towaru, jaki przewozisz oraz Twoich oczekiwań. Dla Ciebie przetransportujemy również wózki widłowe, koparki, materiały leśne czy glebogryzarki. Po przesłaniu nam wszystkich szczegółów dotyczących zlecenia przedstawimy Ci wycenę oraz wszystkie informacje na temat usługi. Zapraszamy do kontaktu!

Transport kombajnów
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!