Transport koparek

Terminowy i w pełni bezpieczny transport koparek zamówisz dzięki firmie TSL Nordic. Posiadamy kompleksową flotę i każdego dnia realizujemy zlecenia na przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz towarów o specyficznych rozmiarach. Działamy na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Możesz zlecić nam dostawę dowolnego typu ładunku.

Transport koparek – przewóz krajowy i międzynarodowy

Przewóz koparek bądź innego sprzętu budowlanego to dla wielu firm problem hamujący ekspansję zagraniczną. Projekty realizowane poza Polską często przestają być dochodowe, jeżeli konieczny okazuje się zakup lub wynajem sprzętu na miejscu. Korzystając z usług firmy TSL Nordic, zamówisz transport koparko ładowarki, realizowany przy pomocy specjalistycznych pojazdów. Poradzimy sobie z każdym zamówieniem, bez względu na wymiary ładunku!

Międzynarodowy transport koparki kołowej jest możliwy dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom. Zatrudniamy doświadczonych logistyków i spedytorów, dlatego możemy zaoferować klientom niezawodny przewóz, który zawsze dociera na miejsce terminowo. Bezpiecznie przewieziemy również inne maszyny, i to nie tylko budowlane, ale też rolnicze, czy drogowe. Nasi spedytorzy przygotowują dla kierowcy optymalną trasę, dzięki której dostawa przebiegnie sprawnie i bez żadnych kłopotów.

Terminowa dostawa koparko ładowarek

Dysponujemy bogatą flotą pojazdów, naczep i platform, więc transport sprzętu ponadgabarytowego nie jest dla nas żadnym problemem. Proponujemy między innymi transport mini koparek, czy przewóz masywnych koparko ładowarek. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży logistyki krajowej i międzynarodowej – jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo specyficznym zamówieniom. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo, wywiązując się z zawartej z kontrahentem umowy.

Skontaktuj się z nami, a po przesłaniu wszystkich informacji na temat zlecenia przedstawimy Ci wycenę oraz przygotujemy korzystną umowę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty poprzez kontakt telefoniczny lub pisemny. Jeżeli przedstawisz nam swoje oczekiwania względem naszych usług, stworzymy spełniającą je ofertę indywidualną. Pamiętaj, że zawsze służymy dobrą radą w kwestii doboru odpowiedniego środka transportu, sposobu załadunku i szeroko pojętej logistyki.

Transport koparek

Transport koparek

Pojazdy wolnobieżne, choć świetnie dają sobie radę podczas prac budowlanych, lepiej przetransportować na miejsce pracy w nieco szybszym tempie. W TSL Nordic przewozimy koparko-ładowarki bez względu na ich gabaryty oraz ciężar. Transport koparki jeszcze nigdy nie był tak prosty! Nawet potężne maszyny budowlane transportujemy za pomocą specjalistycznych pojazdów. Działamy na terenie całego kraju, a także na terenie Unii Europejskiej i w kilku krajach skandynawskich. Dzięki temu transport koparek z TSL Nordic przebiega szybko i sprawnie bez względu na lokalizację miejsca załadunku oraz miejsca docelowego.

Wygodny transport koparki

Posiadamy zarówno różnorodną flotę, jak i gęstą sieć firm transportowych, z którymi współpracujemy. Od lat ta ogólnopolska oraz międzynarodowa współpraca przynosi efekty w postaci coraz większej rzeszy zadowolonych klientów. Również ci, którzy korzystają z transportu koparek za pośrednictwem TSL Nordic, stanowią coraz większy procent pośród odbiorców naszych usług. Systematyczna ekspansja pozwala nam jeszcze bardziej udoskonalać ofertę zarówno w zakresie transportu maszyn budowlanych, jak i ładunków wszelkiego typu. Cokolwiek potrzebujesz przetransportować — zgłoś się do TSL Nordic!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!