Transport kontenerowy

W dzisiejszych czasach transport kontenerowy stał się bardzo popularny, gdyż pozwala na przewóz towaru na dalekie odległości w stosunkowo niskich kosztach. Punkt startowy może znajdować się na zupełnie innym kontynencie niż punkt docelowy, dlatego taki rodzaj transportu w niektórych przypadkach jest najbardziej opłacalny. W naszej firmie TSL Nordic z pewnością szybko przekonasz się o jego zaletach. Oferujemy rzetelną spedycję, pełną terminowość, a także dopasowujemy warunki transportu do potrzeb klienta. Przewóz za naszym pośrednictwem odbywa się nie tylko na terenie kraju, gdyż swoim zasięgiem obejmujemy całą Europę i Skandynawię. Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszych usług.

 

Zalety transportu kontenerowego

Transport kontenerowy ma wiele zalet. Można do niego zaliczyć przede wszystkim fakt, iż takie rozwiązanie pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca i tym samym wzorowego zabezpieczenie przewożonych towarów przed ich uszkodzeniem lub utratą. Kolejną mocną stroną transportu kontenerowego jest możliwość szybkiej i sprawnej organizacji całego procesu. Ponadto w kontenerach mieści się znacznie więcej ładunku, przez co transport za ich pomocą staje się korzystniejszy finansowo dla większości firm. Można w ten sposób przewozić zarówno drobnicę, jak i towary wielkogabarytowe. Kolejną zaletą transportu kontenerowego jest jego uniwersalność, gdyż mogą z niego skorzystać duże firmy, a także małe przedsiębiorstwa. Co więcej, kontenery sprawdzą się w przypadku regularnych transportów ładunków, jak i również w przypadku jednorazowego przewozu.

Oszczędź swój czas i pieniądze

Nasze działania logistyczne pozwolą zoptymalizować łańcuch dostaw, czyniąc transport kontenerowy maksymalnie opłacalnym i niezwykle efektywnym. Wybierając usługi TSL Nordic możesz mieć pewność, że zaoszczędzisz swoje pieniądze i czas. Kierowcy samochodów podczas transportu konkretnego nie tracą cennych godzin podczas wyładowywania i rozładowywania towarów, gdyż pełne kontenery nie są przeładowywane w trakcie trasy, a zwykle dopiero w miejscu docelowym. Z tego względu cała logistyka przewozu kontenerów umożliwia ich łatwe przemieszczanie zarówno samochodami, jak i pociągami czy też za pośrednictwem transportu morskiego.

transport kontenerów

Dlaczego warto wybrać transport kontenerowy za pośrednictwem firmy TSL Nordic?

Poza wysokiej jakości obsługą, a także szerokim zakresem działań logistycznych, chętnie oferujemy naszym klientom pomoc w wyborze odpowiedniego rodzaju kontenera, który najlepiej sprawdzi się do przewozu danego towaru. Odbierzemy kontener przystosowanym do tego celu samochodem, a także zorganizujemy cały jego transport, oczywiście w pełni

Transport kontenerowy – usługa dla małych i dużych przedsiębiorstw

Szeroki zakres logistyczny oraz wysokiej jakości obsługa klienta to tylko niektóre cechy  wyróżniające transport kontenerowy oferowany przez naszą firmę. Dzięki temu, że mamy do dyspozycji specjalistyczne pojazdy dedykowane do przewozu tego rodzaju pojemników oraz doradzamy przy wyborze odpowiedniej wielkości kontenera, zawsze masz pewność, że towar, który nam powierzasz, będzie należycie zapakowany i zabezpieczony. Bez znaczenia jest także wielkość transportowanych przedmiotów. Może to być drobnica lub towar wielkogabarytowy. Firma TSL-Nordic to oszczędność czasu, gwarancja niskiej ceny oraz zapewnienie, że przekazywany towar dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie, najszybciej jak to jest możliwe transportem drogowym, kolejowym lub wodnym.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!