Transport kontenerowy

W dzisiejszych czasach transport kontenerowy stał się bardzo popularny, gdyż pozwala na przewóz towaru na dalekie odległości w stosunkowo niskich kosztach. Punkt startowy może znajdować się na zupełnie innym kontynencie niż punkt docelowy, dlatego taki rodzaj transportu w niektórych przypadkach jest najbardziej opłacalny. W naszej firmie TSL Nordic z pewnością szybko przekonasz się o jego zaletach. Oferujemy rzetelną spedycję, pełną terminowość, a także dopasowujemy warunki transportu do potrzeb klienta. Przewóz za naszym pośrednictwem odbywa się nie tylko na terenie kraju, gdyż swoim zasięgiem obejmujemy całą Europę i Skandynawię. Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszych usług.

 

Zalety transportu kontenerowego

Transport kontenerowy ma wiele zalet. Można do niego zaliczyć przede wszystkim fakt, iż takie rozwiązanie pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca i tym samym wzorowego zabezpieczenie przewożonych towarów przed ich uszkodzeniem lub utratą. Kolejną mocną stroną transportu kontenerowego jest możliwość szybkiej i sprawnej organizacji całego procesu. Ponadto w kontenerach mieści się znacznie więcej ładunku, przez co transport za ich pomocą staje się korzystniejszy finansowo dla większości firm. Można w ten sposób przewozić zarówno drobnicę, jak i towary wielkogabarytowe. Kolejną zaletą transportu kontenerowego jest jego uniwersalność, gdyż mogą z niego skorzystać duże firmy, a także małe przedsiębiorstwa. Co więcej, kontenery sprawdzą się w przypadku regularnych transportów ładunków, jak i również w przypadku jednorazowego przewozu.

Oszczędź swój czas i pieniądze

Nasze działania logistyczne pozwolą zoptymalizować łańcuch dostaw, czyniąc transport kontenerowy maksymalnie opłacalnym i niezwykle efektywnym. Wybierając usługi TSL Nordic możesz mieć pewność, że zaoszczędzisz swoje pieniądze i czas. Kierowcy samochodów podczas transportu konkretnego nie tracą cennych godzin podczas wyładowywania i rozładowywania towarów, gdyż pełne kontenery nie są przeładowywane w trakcie trasy, a zwykle dopiero w miejscu docelowym. Z tego względu cała logistyka przewozu kontenerów umożliwia ich łatwe przemieszczanie zarówno samochodami, jak i pociągami czy też za pośrednictwem transportu morskiego.

transport kontenerów

Dlaczego warto wybrać transport kontenerowy za pośrednictwem firmy TSL Nordic?

Poza wysokiej jakości obsługą, a także szerokim zakresem działań logistycznych, chętnie oferujemy naszym klientom pomoc w wyborze odpowiedniego rodzaju kontenera, który najlepiej sprawdzi się do przewozu danego towaru. Odbierzemy kontener przystosowanym do tego celu samochodem, a także zorganizujemy cały jego transport, oczywiście w pełni

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!