Transport Polska – Portugalia

Sprawdzony i profesjonalny transport Polska Portugalia

Jest to profesjonalna oferta skierowana do osób, które potrzebują sprawdzonego i pewnego transportu z Portugalii do Polski i na odwrót w atrakcyjnej cenie. Poradzimy sobie z każdym standardowym przewozem oraz z wielkogabarytowym. Nasze pojazdy pozwalają na przewóz zwykłych paczek, transport drobnicowy, tranzyt substancji chemicznych, pojazdów, a także przejazdy specjalne z wielkimi maszynami przemysłowymi. Jako najlepsi specjaliści od spedycji w kraju staramy się rozwijać i oferować coraz lepsze usługi, które gwarantują terminowość i najlepsze rozwiązania techniczne.

W TSL Nordic inwestujemy w najnowsze samochody, dzięki temu nasza flota jest dostosowana do przewozu wielu typów ładunku z każdego miejsca na terenie Polski i Portugalii. Dokładamy najwięcej starań, żeby każdy ładunek był zawsze na czas, a każdy z naszych klientów nie był rozczarowany. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą transportu drobnicowego z Portugalii oraz przesyłek innego typu i przekonaj się, jak skuteczni jesteśmy oraz dlaczego tak wielu klientów nas poleca. Gwarantujemy, że Twój towar zawsze dotrze o czasie na miejsce.

Nowoczesna logistyka i atrakcyjna oferta w niskiej cenie

Potrafimy przewieźć każdy towar z Portugalii do Polski, a także w drugą stronę. Każda przesyłka jest dla nas tak samo ważna i dokładamy ogromnych starań, aby należycie zabezpieczyć ładunki. W TSL Nordic nie boimy się żadnych wyzwań logistycznych i dlatego każdy transport z Portugalii to gwarancja bezwzględnego bezpieczeństwa. Dzięki temu klienci nie tylko do nas wracają, ale również z chęcią polecają innym firmom. Dlatego dołącz do nas jak najszybciej i przekonaj się, że Twoja przesyłka zawsze dotrze cało i bezpiecznie na czas niezależnie od odległości, jaką musi przebyć.

Nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia i jeśli pojawi się tylko problem w logistyce, to nasi specjaliści zrobią wszystko, żeby jak najszybciej rozwiązać sytuację. Pracujemy z najlepszymi pracownikami, którzy są mistrzami spedycji i z chęcią pomogą w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub udania się do jednego z oddziałów na terenie Polski, gdzie poznasz naszą elastyczną i profesjonalną ofertę międzynarodowego przewozu towarów. Wybierze dla siebie najlepsze rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie oraz przekonaj się, jak doświadczoną i profesjonalną jesteśmy firmą. W TSL Nordic obiecujemy, że Cię nie zawiedziemy!

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!