Transport wiatraków

Z roku na rok zwiększa się popyt na budowanie ekologicznych elektrowni wiatrowych. Jednak każdy etap tworzenia tak dużego przedsięwzięcia wymaga wielu rozwiązań logistycznych, pozwalających na sprawne przeprowadzenie wszelkich prac związanych z budową. W naszej firmie TSL Nordic oferujemy szeroki zakres usług przewozu wielkogabarytowego, w tym również transport wiatraków, który jest niezbędny w procesie powstawania elektrowni wiatrowych. Jako profesjonalna firma transportowa możemy pochwalić się kompleksową obsługą, gdyż dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem przeznaczonym do transportu wszelkich elementów elektrowni wiatrowych.

 

Zaufaj profesjonalistom w TSL Nordic

Ogromne odległości do pokonania i zaawansowane komponenty do budowy elektrowni o dużej wadze to dla nas żaden problem. Oferujemy wysokiej jakości transport wiatraków oraz doskonałe rozwiązania logistyczne, które nie tylko sprawią, że nasza usługa będzie przeprowadzona szybko, ale także bezpiecznie. Bierzemy pod uwagę każdy czynnik mogący mieć wpływ na przebieg transportu wiatraków. Od infrastruktury znajdującej się na całej trasie, aż po przepisy drogowe i wszelkie niedogodności, które możemy napotkać na swojej drodze. Dodatkowo poza planowaniem trasy, oferujemy również załadunek i rozładunek, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Transport wiatraków – idealne wyzwanie dla TSL Nordic

Nasza wiedza, doświadczenie i wyspecjalizowani kierowcy tworzą firmę pozbawioną słabych stron. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, dlatego zaufało nam już ponad 4 000 klientów zlecając 13 000 transportów. Co więcej, dla nas transport wiatraków nie ma żadnych tajemnic, gdyż doskonale rozpracowaliśmy tego rodzaju działania. Każdy przewóz odbywał się bezpiecznie, a przewożony towar docierał na miejsce bez jakichkolwiek uszczerbków i poślizgów czasowych. Nasza ogromną zaletą jest także szeroki zakres działań, gdyż swoje usługi oferujemy zarówno na terenie kraju, jak i w całej Europie. Posiadamy naczepy o odpowiedniej długości, idealnie dostosowane do transportu wiatraków, dlatego zapraszamy już dziś do kontaktu!

transport wiatraków

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!