Transport złomu

Jeśli szukasz wyspecjalizowanej firmy w transporcie złomu, już dziś zapoznaj się z ofertą TSL Nordic. Od lat działamy w branży spedycyjnej oferując swoje usługi na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Nasze doświadczenie i wykwalifikowany personel pozwalają nam podejmować się każdego zlecenia, bez względu na stopień jego trudności. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Złom – jak się go pozbyć w legalny sposób?

Złomem nazywamy przedmioty metalowe, przeznaczone do wykorzystania w procesie recyklingu, polegającym na odzyskiwaniu i przetwarzaniu złomu z gotowych konstrukcji poprzez ponowne ich przetopienie. Do złomu można zaliczyć między innymi metalowe odpady, elementy konstrukcyjne pochodzące z rozbiórki, metalowe odpady komunalne, wyeksploatowane samochody, maszyny, urządzenia i ich części, a także stalowe konstrukcje. Często duże ilości złomu stanowią barierę nie do pokonania dla wielu firm, którym zależy na jego przewozie w bezpiecznych warunkach. Dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszych usług, wśród których znajdziesz między innymi profesjonalny transport złomu. Dzięki nam nie musisz martwić się o wszelkie zezwolenia na przewóz odpadów, gdyż wszystkim zajmiemy się my – TSL Nordic. Zatem postaw już dziś na pełen profesjonalizm i wybierz najlepszą firmę spedycyjną na rynku, specjalizującą się w legalnym transporcie złomu.

Postaw na profesjonalizm oferowany w TSL Nordic

Nasza firma TSL Nordic dysponuje nowoczesną flotą samochodów ciężarowych, wyposażonych w dodatkowe przyczepy i naczepy, dzięki czemu możemy zaoferować wysokiej jakości usługi, w tym również transport złomu. Ponadto każdy nasz samochód jest na bieżąco serwisowany, dzięki czemu jesteśmy w każdej chwili gotowi do podejmowania się nowych zleceń. Dodatkowo pojazdy są zaprojektowane w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić załadunek i rozładunek towaru, co znacznie skraca czas pracy i optymalizuje tym samym koszty zlecenia.
Możesz zlecić nam transport złomu i odpadów przemysłowych o dowolnym tonażu, gdyż to właśnie my dopasujemy odpowiedni samochód ciężarowy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu przewóz przebiegnie sprawnie, szybko i zarazem także w pełni bezpiecznie. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje oraz pozwolenia uprawniające nas do transportu złomu, dzięki czemu zaufało nam już ponad 4 000 klientów. Nasze doświadczenie umożliwia nam szybką i sprawną wycenę usługi i podanie jej warunków tuż po uzyskaniu niezbędnych informacji. Wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać odpowiedź na każde pytanie.

Jak przebiega transport złomy za pośrednictwem firmy TSL Nordic?

Dbamy o swoich klientów i wychodzimy im naprzeciw, dlatego oferując transport złomu możesz liczyć się z najwyższej jakości obsługą i profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Oferujemy transport złomu w specjalistycznych kontenerach, które są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a także doskonale dostosowane do przewozu dużego tonażu. Ponadto kontenery są solidnie wykonane i pozwolą na wieloletnie użytkowanie. Szeroka flota i odpowiednie wyposażenie pojazdów ciężarowych gwarantuje jednorazowy transport złomu, bez konieczności dzielenia go na etapy. Nasze usługi świadczymy zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Oferujemy profesjonalny transport złomu, w tym również jego załadunek i rozładunek. Ponadto przewóz zawsze będzie terminowy i zgodny z umową, gdyż dotrzymujemy jej warunków, niezależnie od okoliczności i warunków drogowych. Dokładnie planujemy każdą trasę, biorąc pod uwagę jej ograniczenia wynikające z infrastruktury oraz przepisów, a także wszelkie remonty, które mogłyby opóźnić zlecony nam transport złomu. Ponadto zapewniamy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W firmie TCL Nordic stawiamy przede wszystkim na skrupulatność, profesjonalnym, a także dbałość o terminy. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia najkorzystniejszych na rynku warunków współpracy przy transporcie złomu.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!