Naczepy plandeki

W naszej bogatej ofercie widnieje usługa przewozu towarów naczepami plandekami 13,6. Dysponujemy modelami otwieranymi z boku, jak również zamkniętymi. Naczepy plandeki 13,6 dostosowujemy zawsze do typu towarów, jako priorytet uznając bezpieczeństwo ładunku.

Przedstawiając posiadane przez naszą firmę naczepy plandeki 13,6 Poznań, oferujemy szeroki wachlarz usług. Naczepy plandeki 13,6 charakteryzuje bowiem ogromna uniwersalność. Dobrze sprawdzają się przy przewozie ładunków konwencjonalnych, czyli produktów równomiernie rozłożonych w paczkach, ale też różnych rozmiarów kartonów, czy też ładunku o zróżnicowanym kształcie. Ponadto, naczepy plandeki 13,6 Wrocław czy Poznań to oferta dla firm transportujących materiały sypkie. Uniwersalizm ten jest możliwy głównie ze względu na olbrzymią pojemność, jaka cechuje nasze naczepy plandeki 13,6.

Naczepy plandeki — profesjonalne rozwiązanie

Stosowane w naszej firmie naczepy plandeki to przede wszystkim niezwykle uniwersalne rozwiązanie. Są to przede wszystkim niezwykle elastyczne konstrukcje, co jest najważniejszą zasadą podczas przewożenia różnego rodzaju towarów.

Ponadto nasze plandeki i naczepy wyróżnia standaryzacja. Pod tym względem pomyślano o tym, aby konstrukcje były wszechstronne oraz pasowały do różnego rodzaju ciągników siodłowych. Stosowanie naczep pozwala na niezwykle duże możliwości w transporcie drogowym. Ponadto rozwiązanie to jest korzystne cenowo, co pozwala na ograniczenie kosztów.

Plandeki naczepy — zalety

Wynajem naczep plandek to rozwiązanie, które wiąże się z licznymi zaletami. Przede wszystkim są one konstruowane w taki sposób, aby nadawały się zarówno w przypadku krótkich, jak i długich tras. Tego typu rozwiązanie cechuje się zamkniętą skrzynią na bazie naczepy burtowej, która została zamknięta wytrzymałą plandeką. Co najważniejsze, charakteryzuje się dużo szybszym rozładunkiem oraz nie wymaga asysty, co pozwala zaoszczędzić czas.

Co istotne, dostępne u nas plandeki naczepy odznaczają się niezwykle dużą wytrzymałością. Wykorzystanie najlepszej jakości materiałów sprawia, że pozwalają na przewożenie naprawdę ciężkich i dużych towarów. Wpływa to również znacząco na bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Ponadto nasi pracownicy odpowiednio zabezpieczają przewożone obiekty, dzięki czemu klient może mieć pewność, że jego ładunek dotrze na miejsce docelowe nieuszkodzony i w jednym kawałku.

Naczepy plandeki — cena

Wiele osób, które decydują się na transport przy pomocy naczepy plandeki może zadawać sobie pytanie, jaki jest koszt takiego transportu. Jako profesjonalna i doświadczona firma możemy zapewnić, że cena naszych usług z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Ponadto za naprawdę korzystną kwotę klient otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa przewożonego ładunku. Właśnie to sprawia, że nasze usługi cieszą się niezwykle dużym zaufaniem oraz zainteresowaniem.

Pragniemy zaznaczyć, iż naczepy plandeki 13,6 Koszalin, Poznań, Gdańsk to oferta dla klientów, którym zależy na bezpieczeństwie. Wbudowane zabezpieczenia przed ruchem ładunku oraz osłony chroniące przed czynnikami atmosferycznymi zapewniają, że towar dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie.

 

Sprawdź również transport ponadgabarytowy

 

 tel. 600 900 870

 

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!