Transport artykułów spożywczych

Nasza firma TSL Nordic od lat słynie z wysokiej jakości świadczonych usług, wśród których oferujemy między innymi transport artykułów spożywczych. Jest to niezwykle wymagające działanie, w którym liczy się terminowość, profesjonalizm kierowców oraz elastyczne rozwiązania logistyczne na zaawansowanym poziomie. W naszej firmie znajdziesz wszystkie z wymienionych cech, dlatego już dziś zaufaj specjalistom w tej dziedzinie i skorzystaj z profesjonalnego transportu artykułów spożywczych.

 

Przewóz żywności w każdej temperaturze

Nasza firma TSL Nordic może pochwalić się profesjonalną flotą, w której znajdują się między innymi pojazdy z przystosowaniem chłodniczym. Dzięki temu możemy przewozić produkty mleczne, nabiał, mięso, mrożonki, a także lody i innego rodzaju desery wymagające niskiej temperatury przechowywania. Dodatkowo posiadamy także magazyny, w których możemy przechowywać artykułu spożywcze, bez ryzyka naruszenia ich świeżości. Ponadto dystrybucja tego rodzaju produktów jest kluczowym elementem gospodarki żywności, z czego w pełni zdajemy sobie sprawę, oferując doskonałą mobilność i wysoki poziom higieny. Niektóre artykuły spożywcze charakteryzują się krótkim terminem przydatności do spożycia, dlatego priorytetem jest dla nas terminowość i stworzenie idealnego środowiska dla tych towarów podczas transportu, niezależnie od ilości pokonywanych kilometrów.

Transport artykułów spożywczych – zaufaj profesjonalistom w tej dziedzinie

Transport artykułów spożywczych za naszym pośrednictwem będzie nie tylko bezpieczny, ale także terminowy. Dostarczane produkty dotrą do docelowych odbiorców bez uszczerbku, z zachowaniem ich pierwotnej jakości. Przy przewozie artykułów spożywać jest to niezwykle istotne, gdyż tego rodzaju transport wymaga podwyższonych standardów na każdym etapie realizowanego działania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w firmie TSL Nordic znajdziesz wyspecjalizowaną flotę, która umożliwia przewóz artykułów spożywczych w najlepszych warunkach, pod pełna kontrolą. Stosujemy się do wszelkich przepisów, regulacji i dyrektyw w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego, dlatego posiadamy kompetencje niezbędne do realizacji transportu wrażliwych na temperaturę produktów spożywczych.

transport artykułów spożywczych

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!