Przewóz bananów

Banan jest pysznym i bardzo lubianym owocem, jednak należy również do grupy produktów o krótkim życiu konsumpcyjnym. Zwykle może przeleżeć na półce sklepowej maksymalnie 2-3 dni, a jeśli w tym czasie nie trafi do nabywcy – szybko straci swój atrakcyjny wygląd i walory smakowe, przez co wówczas nie nadaje się do dalszej sprzedaży. Jednak warto wiedzieć, że zanim banany trafią do sklepów muszą pokonać wiele tysięcy kilometrów, gdyż są dostarczane z krajów tropikalnych. W tym rodzaju transportu szczególnie mocno liczy się czas, dlatego w naszej firmie TSL Nordic oferujemy profesjonalny przewóz bananów, w trakcie którego zapewniamy odpowiednie warunki klimatyczne, w tym idealną temperaturę i wilgotność powietrza.

 

Przewóz bananów zgodnie z wszelkimi normami

Temperatura podczas transportu produktów spożywczych, a w szczególności w trakcie przewozu bananów, jest najistotniejsza. Nieodpowiednia jej wartość może przyczynić się do szybkiego psucia się owoców z przyczyn mikrobiologicznych, przez co następuje brązowienie nieenzymatyczne, utlenianie tłuszczów, a także spadek wartości żywieniowej. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy przewóz bananów w najlepszych warunkach. Dysponujemy profesjonalną flotą samochodową, której modele wyposażone są w wysokiej jakości chłodziarki, zapewniające odpowiednie warunki przewożonym bananom. Ponadto nasze pojazdy mają potwierdzoną zgodność z wszelkimi wymogami krajowymi i zagranicznymi. Poza idealną temperaturą, gwarantujemy również doskonałą izolację i szczelność, a także, higienę oraz stuprocentowe bezpieczeństwo. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że przewożone owoce trafią zawsze na czas, w perfekcyjnym stanie.

Postaw na najwyższą jakość obsługi podczas przewozu bananów

W firmie TSL Nordic oferujemy doskonałe warunki przewozu bananów, bez względu na ilość kilometrów do pokonania. Zachowujemy szczególną ostrożność podczas transportu owoców, a w przypadku bananów przede wszystkim nie dopuszczamy do wydzielania etylenu, który znacznie przyspiesza ich dojrzewanie. Dlatego już dziś skorzystaj z naszych usług i zaufaj profesjonalistom w branży spedycyjnej. Warto wiedzieć, że jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w Europie i nie boimy się nietypowych zleceń i wyzwań. Od lat doskonale radzimy sobie z napotkanymi trudnościami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom doskonałej jakości obsługę na każdym etapie realizowanych działań.

transport bananów

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!